Etiket arşivi: 0 otomobil kampanyaları

2012 Model Fiat’lar Sizi Bekliyor!

fiat 2012 kampanyası

Fiat’a Gelin Zamanda İleri Gidin!

Ağustos Ayında Şaşırtıcı Fırsatlar, 2012 Model Fiat’lar Sizi Bekliyor!

Hemen bir Fiat Showroom’una giderek dosya masrafsız kredi imkanlarıyla 2012 model bir Fiat sahibi olabilirsiniz.

1-31 Ağustos 2011 tarihleri arasında geçerli olan bu Fiat Kampanyası, 1.3 90 HP dizel Linea için geçerli olup fiyatı 1.4 77 HP benzin Linea fiyatına eşitlenmiştir.  Masrafsız kredi 0 km modeller için Fiat Finans’tan kullandırılan kampanya kapsamındaki tüm kredilerde geçerlidir. Kampanyaya ilişkin ayrıntılı bilgi ve koşullar için en yakın Fiat bayi ile temasa geçebilirsiniz.

Renault Mayıs 2011 Kampanyası

renault mayıs kampanyası

Renault Mayıs 2011 Kampanyası!

Renault, Mayıs ayında müşterilerine, satın alacakları tüm binek modellerde ve Yeni Kangoo Multix modelinde çok cazip fırsatları bir arada sunuyor.

Mayıs ayında Renault müşterileri “Şimdi Al, Eylül’de Öde”, “Dosya Masrafı Yok” ve “Düşük Faiz Oranı” avantajlarından tek bir kampanyada faydalanıyorlar.

Bu kampanya dahilinde kredi kullanan müşteriler, Mayıs ayında satın alacakları tüm binek modeller ve Yeni Kangoo Multix modeli için ilk taksit ödemelerini Eylül 2011’de ödemeye başlama fırsatına sahip oluyorlar.

Dosya masrafı olmayan, 3 ay taksit ertelemeli ve 12 ay vadeli 20.000TL krediye %0,66 faiz oranlı bu kampanya dahilinde tüketici, yepyeni bir Renault sahibi olma şansına sahip oluyor.

Bu cazip kampanya dahilinde Clio HB 1.2 29.050TL, Megane HB 1.6 Expression 37.950TL ve Fluence 1.6 Extreme 39.500TL fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yeni Bir Fiat, Üstelik Aralık Fiyatlarıyla.

fiat ocak kampanyası

Fiat’ın Yıl Sonu Fırsatlarını kaçırdım diye üzülmeyin!

Fiat’ın yıl sonuna özel fiyatları Ocak 2011 boyunca da devam ediyor. KDV’siz özel Aralık fiyatlarıyla Linea, Doblo ve Fiorino Fiat bayilerinde sizi bekliyor.

fiat ocak kampanyası

* KDV bedeli tutarındaki indirim kapsamında yer almayan modellerden Yeni Doblo (Combi, Cargo) için %8, Yeni Doblo Panorama için %5, Fiorino Panorama için %2 oranında indirim uygulanmaktadır.Kampanyaya ilişkin ayrıntılı bilgi ve koşullar için FIAT bayileri ile temasa geçiniz.

 Fiat Kampanyaları