Etiket arşivi: a serisi

Mercedes A-Serisi’nde Çifte Fırsatla Sizi Kimse Durduramayacak!

A_Serisi_Temmuz

A-Serisi araçlara özel olarak hazırlanan Temmuz ayı kampanyasında Mercedes-Benz Kasko’yu tercih etmeniz durumunda 90.000 TL kredi tutarı için % 0,75 gibi avantajlı bir faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle kurumsalda 2.881 TL’den, kişiselde ise 2.938 TL’ den başlayan aylık ödemelerle A-Serisi araçlara sahip olabilirsiniz. Üstelik kampanya dahilinde 1, 2 veya 3 yıllık kasko paketi opsiyonlarından birini seçebilirsiniz.

Kasko kullanımı alternatifini tercih etmediğinizde ise 90.000 TL kredi tutarı için % 0,85 faiz oranıyla hazırlanan diğer bir ödeme planında 36 aya varan vade seçenekleriyle, kurumsalda 2.934 TL’den, kişiselde ise 3.000 TL’den başlayan aylık ödemelerle A-Serisi araçlara sahip olma imkanı sunuluyor.
Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Yeni A Serisi Mercedes’ler

yeni A Serisi

Yeni A Serisi Mercedes’ler
Yeni bir neslin kalp atışları
Yeni A 180, A 200, A  250

Tasarım

Farklı hatları, dinamik yüzeyleri ve coupé benzeri pencere hattı A-Serisinin sportif-duygusal dış görünümünü karakterize etmektedir.

Sportif

Dinamik ve verimli motoru ile yeni A-Serisi size sportif bir sürüş keyfi vaadediyor. 

Güvenlik

Çarpışma Önleme Yardımcısı, Şerit Takip Yardımcısı, Distronic Plus
Hiçbir konu Mercedes-Benz mühendislerini yeni emniyet teknolojilerini araştırmak kadar etkileyemez.

Eğlence

Yeni A Serisi sadece büyüleyici tasarımıyla değil, çoklu ortam ve eğlence sistemleri ile de sunduğu birçok heyecan ile tüylerinizi diken diken eder.

Kişiselleştirme

Yeni A-Serisi standart versiyonda bile kapsamlı donanıma ve ayrıntılara sahiptir. İsteğe bağlı üç tasarım ve donanım serisi Style, Urban ve AMG Sport ile Yeni A-Serisi, klasik zarafetten dinamik ve sportif olmaya kadar değişen bireysel bir karakter gösterir. Ve bu tasarım ve donanım serileri kapsamlı isteğe bağlı ekstra seçenekleri ile daha da özelleştirilebilir.

http://www.mercedes-benz.com.tr

Yeni A Serisi Fiyat Listesi