Etiket arşivi: dacia

TÜM DACIA MODELLERİNDE FAİZSİZ KREDİ FIRSATI

daciataksitle

Faizsiz kredi kullanmak isteyen Dacia müşterilerine özel %0 faizli kredi seçeneği sunulmaktadır. Faizsiz kredi avantajı, tüm model yıllarına ait, tüm Dacia modelleri için, maksimum 15.000 TL 15 aylık kredi taleplerinde geçerlidir. Kampanya sadece perakende satın alımlarda kullanılabilir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.05.2015 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

Dacia’dan 0 Faiz Kampanyası

dacia_kampanya_kucuk

Dacia’dan 0 Faiz Kampanyası

Kasım ayı boyunca Dacia marka Sandero Stepway, Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi ve Dokker Van modellerine %0 faiz avantajıyla sahip olabilirsiniz.

Faizsiz kredi avantajı, model yılı ayrımı olmaksızın tüm Sandero Stepway, Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi ve Dokker Van’lar için 18.000 TL 18 ay, 36.000 TL 12 ay ya da 12.000 TL 36 ay seçenekleriyle sunulmaktadır. Belirtilen üç seçenekten farklı bir kredi tutarı ve/veya vade talepleri, Kasım ayına özel cazip faiz oranlarıyla değerlendirilecektir.

Sıfır faizli kredi imkanı sunan finansman kampanyası, anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30.11.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Dacia Plan’la 349 TL den Başlayan Taksitler

dusteryeni

Dacia Plan’la 349 TL den Başlayan Taksitlerle Araba Sahibi Olun

Dacia alırken hesap kitap yapma dönemi bitti. Dacia Plan’la kiralar gibi rahatça Dacia sahibi olun. Dacia’nızı, yasal peşinat, klasik bir taşıt kredisinden çok daha düşük taksitler ve vade sonunda size özel seçenekli toplu ödemeden oluşan avantajlı ödeme planı ile alabilirsiniz.

Vade sonunda ister Dacia’nızı bir yenisi ile değiştirebilir, ister Yetkili Satıcınıza satıp kredinizi kapatır, ister kullanmaya devam etmek için vade uzatımı talep edebilirsiniz.

Dacia Plan’la Temmuz ayı boyunca Sandero’ya 349 TL’den başlayan, Duster’a 499 TL’den başlayan taksitlerle sahip olabilirsiniz. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.07.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

http://www.dacia.com.tr/

Dacia 349 TL den Başlayan Taksitlerle. Sandero, Duster

dusteryeni

Dacia’dan Temmuz 2014 Taksitle Araba Fırsatı

Dacia alırken hesap kitap yapma dönemi bitti.

Dacia Plan’la kiralar gibi rahatça Dacia sahibi olun. Dacia’nızı, yasal peşinat, klasik bir taşıt kredisinden çok daha düşük taksitler ve vade sonunda size özel seçenekli toplu ödemeden oluşan avantajlı ödeme planı ile alabilirsiniz.

Vade sonunda ister Dacia’nızı bir yenisi ile değiştirebilir, ister Yetkili Satıcınıza satıp kredinizi kapatır, ister kullanmaya devam etmek için vade uzatımı talep edebilirsiniz.

Dacia Plan’la Temmuz ayı boyunca Sandero’ya 349 TL’den başlayan, Duster’a 499 TL’den başlayan taksitlerle sahip olabilirsiniz. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.07.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

http://www.dacia.com.tr/kampanyalar/

Dacia Duster Sıfır Faiz Kampanyası!

duster_kampanya

Sıfır Faiz Kampanyası

15 ay vadeli 15.000 TL için %0 faiz kampanyası Duster modelimizde geçerli olup, anlaşmalı finans kuruluşlarının şartlarına bağlıdır. Araç fatura bedelinin en fazla %80’i oranında kredi kullanılabilir. 15.000 TL kredi tutarı ve 15 ay vadeyi geçen talepler için faiz oranı %0,89’dur. Dosya masrafı kredi bedeline dahil değildir. Model üzerindeki aksesuarlar ile satılan modeller üzerindeki aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya stoklarla sınırlı ve 30.09.2013 tarihine kadar geçerlidir. Dacia Duster’ın CO2 salımı en az 130 g/km, en fazla 168 g/km; yakıt tüketimi ise en az 4,8 lt/100 km, en fazla 11,8 lt/100 km’dir.

http://www.dacia.com.tr/kampanyalar/index.jsp

Dacia Lodgy

dacia lodgy

Dacia Lodgy

O Herşeyi Düşündü

Evinizdeki Gibi Rahat

Kapıyı açtığınız anda, Dacia Lodgy’nin ne kadar pratik bir yapıda olduğunu görürsünüz. Bütün aileyi ağırlamak için tasarlanan cömert bir alan, araç içinde yaşamı kolaylaştırmak için ayrıntılı şekilde düşünülmüş eşya yerleştirme gözleri… O her şeyi düşündü.

7 gerçek koltuğu, 3. sırada diz mesafesi ve tavan yüksekliği bakımından rekor iç mekân genişliği, onu sınıfının en iyilerinden biri haline getiriyor. Lodgy aynı zamanda bütün iç mekanda homojen bir ısı konforu sağlayan etkin bir kalorifer ve klima sistemi sunuyor. Sürücüden yolculara, Lodgy içinde yolculuk yapan herkes kendini evindeymiş gibi rahat hissediyor…

En İyi Fiyata Modülerlik ve Pratiklik

Rakipsiz İç Hacim

Dacia Lodgy bütün ihtiyaçlarınızı karşılar. Yükleme hacmini arttırmak mı istiyorsunuz?
Siz isteyin… o bütün isteklerinizi yerine getirir.

2. sıradaki koltuklar 1/3-2/3 yatırılabiliyor. Ayrıca 3. sırada olduğu gibi portföy şeklinde de katlanabiliyor. Böylece 3.sırayı muhafaza ederek veya araçtan çıkararak 7 koltukludan 2 koltuklu düzene kolayca geçebilirsiniz.
Dacia Lodgy’nin yükleme hacmi de rakipsiz. 7 koltuklu düzende bile 207 litre bagaj kapasitesi sunuyor ve bu rakam 2 koltuklu düzende 2617 litreye kadar çıkabiliyor. Üstelik, alçak bagaj eşiği her türlü hacimli eşyayı yerleştirmek için son derece pratik. Artık iç mekân genişliği ile yükleme kapasitesi arasında seçim yapmak zorunda kalmayacaksınız.

Lodgy ile bundan böyle her ikisine de sahipsiniz!

Pratik yönden bakıldığında, Dacia Lodgy bununla da kalmıyor. Kabin içinde akıllı biçimde dağıtılmış 30 litreye kadar saklama alanı ve kolayca erişilebilir torpido paneli üzerinde bir ilave eşya yerleştirme gözü sunuyor.

Sevdiğiniz Herkesi Korumak İçin Hiç Bir Şey Unutulmadı

Güvenilirlik ve Sağlamlık

Dacia markasının genlerine sadık olan Lodgy güvenilirlik ve sağlamlık anlamında gerekli her türlü özelliğe sahip. Sürücü ve ön yolcu hava yastıkları, ABS ve AFU, ESP , arka park sensörü*, 2. sıradaki ISOFIX bağlantılı 3 koltuk ve 3 yıl veya 100 000 km garanti**…

*opsiyonel
**hangisi önce dolarsa

Ekipman ve Motor Seçeneği

Dacia Lodgy, büyük ekran ve direksiyondan kumandalı yeni bir radyo, mp3 uyumlu CD okuyucu, USB girişleri ve jak(priz) ile aynı zamanda Bluetooth® teknolojisinden oluşan yeni Radyo CD’yi standart olarak sunuyor.

Dacia gamında bir yenilik olarak Lodgy, Dacia MEDIA NAV navigasyon ve multimedya sistemini* sunuyor. MEDIA NAV, Radyo, mobil müzik, Bluetooth® telefon ve 7 inç (18 cm)  dokunmatik ekranlı navigasyonu içeriyor.

Lodgy’nin dizel motoru dCi 90, düşük yakıt tüketimlerini (4,2 lt/100 km**) ve düşük CO2 emisyonlarını (109 g/km**) garanti eden Dacia eco² imzasına sahip.

*opsiyonel
**karma parkurda

http://www.dacia.com.tr/lodgy/tanitim

Dacia Dokker 23.600 TL den Başlayan Fiyatlarla!

dacia dokker

Dacia Dokker

Rakipsiz Fiyata Geniş İç Hacim ve Yükleme Kapasitesi

Pratik, Çok Yönlü Bir Araç
Dokker, Dacia gamının ilk gerçek kombi aracı. İster yolcularınız için oturma alanı olsun, ister yükleme alanı olsun bütün ihtiyaçlarınıza en iyi konfor koşullarında adapte olmayı bilen pratik, çok yönlü bir araç. Dokker arka koltuklara son derece kolay bir erişim sağlayan sınıfının en geniş sürgülü yan kapıları ile sunuluyor. Portföy şeklinde katlanan işlevsel arka koltukları ile anlık ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 m3’e kadar yükleme alanı sağlayabilirsiniz. 5 koltuklu düzenden 4, 3 veya 2 koltuklu düzene geçmek çok kolay. Dokker’ın bagajı sınıfının en geniş hacmini sunuyor. ( 800 dm3). Alçak yükleme eşiği ve asimetrik arka kapıları yükleme ve boşaltmayı kolaylaştırıyor. Dokker böylece hafif ticari araçların kapasitelerini gerçek binek araç konforu ile birleştiriyor.

Konfor ve Ferahlık

Dokker araç içindeki yaşamı kolaylaştırıyor. Dokker aynı zamanda çok sayıda saklama alanı sunuyor: Versiyonlara bağlı olarak eşya yerleştirme kapasitesi 44 litreye kadar çıkıyor.
Ayrıca Dokker etkin, hızlı, tüm kabin içerisinde homojen bir ısı konforu sağlayan ısıtma sistemi ve klimaya* sahip.

* Versiyonlara göre veya opsiyonel

Sağlam ve Güvenilir

Dacia markasının genlerine sadık kalan Dokker güvenilirlik ve sağlamlık konusunda gerekli tüm özelliklere sahip. Araç en zor kullanım koşullarında test edildi ve dayanıklılık kapasitesini kanıtladı. Dacia ailesinin diğer üyeleri gibi, Dokker da kendini kanıtlamış teknik çözümlerden yararlanıyor. Bunlar onun gücünün ve performansının garantisidir.

Araç 3 yıl veya 100 000 km garanti ile sunuluyor.*

* Hangisi önce dolarsa

Dacia’dan Yeni Sandero Stepway

 dacia sandero stepway

Dacia’dan Yeni Sandero Stepway
Bazıları gösteriş yapar, o kendini gösterir.

Yeni Sandero Stepway, baştan aşağı macera ve özgürlük için tasarlandı. Eğer sizde özgür bir ruha sahipseniz, Yeni Sandero 23.990 TL’den başlayan fiyatlarla maceranıza ortak olmak için sizinle bekliyor.

Yeni Sandero Stepway’in göz kamaştırıcı tasarımını yakından keşfetmek ayrıca konfor, güvenlik, çevreci ve ekonomik motor özelliklerini daha yakından incelemek için tıklayınız.

Dacia’da Ekim Sonuna Kadar ÖTV Farkı Yok!

dacia ekim 2012 kampanyaDacia’da Ekim Sonuna Kadar ÖTV Farkı Yok!

Bu faize vurulmuş bir darbe, ödemelere yapılmış bir ertelemedir!

31 Ekim’e kadar Ötv farkı Dacia’dan. Üstelik 0,99 faiz, şimdi al ödemeyi 3 ay ertele!

Dacia Duster 32.900 TL den
Dacia Sandero 22.350 TL den
Sandero Stepway 27.950 TL den
Dacia Logan 23.250 TL den
Logan MCV 24.250 TL den
Logan Van 24.250 TL den başlayan fiyatlarla…

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Dacia Duster Kasım 2011 Fiyat Listesi

Dacia Duster Kasım 2011 Fiyat Listesi:

 Duster Ambiance 1.6 16V 105 bg Euro 5 – 4×2 32900 31400
 Duster Ambiance 1.6 16V 105 bg Euro 5 – 4×4 36300 34800
 Duster Ambiance 1.5 dCi 85 bg – 4×2 37400 35900
 Duster Ambiance 1.5 dCi 90 bg – 4×4 41400 39900
 Duster Laureate 1.5 dCi 85 bg – 4×2 41800 40300
 Duster Laureate 1.6 16V 105 bg Euro 5 – 4×4 41700 40200
 Duster Laureate 1.5 dCi 110 bg Euro 5 – 4×4 47700 46200

Önemli Açıklamalar:

  • Fiyatlar 01.11.2011 – 30.11.2011 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Fatura tarihindeki tavsiye edilen satış fiyatları geçerlidir.
  • Şirket önceden haber vermeksizin otomobilin fiyat, versiyon ve opsiyon donanımlarında değişiklik yapabilir.
  • Vergilerde meydana gelebilecek değişiklikler müşteriye yansıtılır.
  • Yeni yönetmelik gereği trafik sigortası bedelinin peşin tahsil edilme zorunluluğu kaldırılmıştır. Bu nedenle sözkonusu tutar anahtar teslim fiyatlarına dahil edilmemiştir. Trafik seti ve orijinal kauçuk paspas seti anahtar teslim fiyatlarına dahildir.
  • “Tavsiye edilen Anahtar Teslim Fiyatları katılımcı Yetkili Satıcılarda geçerlidir.”

29.990’a Dacia Duster

Dacia Duster

29.990’dan başlayan fiyatlarla Autobest 2011 ödüllü Dacia Duster sahibi olun!

Dacia Duster ile bütün geniş alanlar size ait. Geniş iç mekanlı 4×4 Dacia Duster sağlamlığını ve engel aşma kapasitesini hizmetinize sunuyor. Geniş ve kullanışlı iç mekanı maksimum konfor ile bütün ihtiyaçlarınızı taşımanıza olanak veriyor. Yüksek sürüş konumu ile yolculuklarınıza tam güven ve huzur içinde çıkabilirsiniz. İnanılmaz bir fiyata sunulan Dacia Duster tutumlu motorları ve sınırlı CO2 salımları sayesinde çevreye de saygılı. Dacia Duster ile daha az harcayarak daha fazlasına sahip olmak istemez misiniz?

Dacia Duster’i daha yakından incelemek için tıklayınız.