Etiket arşivi: finans

Volkswagen Finans

volkswagen finans

Volkswagen Finans

Hayalinizdeki Volkswagen hızla size doğru yaklaşıyor! Artık otomobil sahibi olmak için uzun uzun düşünmenize gerek yok. Volkswagen Finans, hayalinizi gerçekleştirmek için çalışıyor.

Volkswagen Finans güvencesindeki finansman alternatifleriyle,bütçenize uygun, düşük aylık taksitli, uygun faiz oranlı ve uzun vadeli kredi ürünleri ile siz de hemen Volkswagen sahibi olabilirsiniz.

Volkswagen Finans’ın size özel sunmuş olduğu kredi, sigorta ve servis ürünleriyle ilgili detaylı bilgi almak için hemen yetkili satıcılarla irtibata geçin. Volkswagen ailesine hemen katılın ve aracınızın keyfini sürmeye başlayın…

Ürünler :
Eşit ödemeli kredi,
Kademeli artan kredi,
Ara ödemeli kredi,
Balon ödemeli kredi,
Değişken ödemeli kredi,
Volkswagen Kasko,
FullPlan,
FullLife,
FullKoruma,
FullDestek,
FullDeğer

Deyatlı Bilgi: http://binekarac.vw.com.tr/volkswagen-finans.aspx

Ford Finans

ford finans

Ford Finans ile kendi aracınıza sahip olmak artık çok kolay!

Yalnızca başlangıç peşin ödemenizi yaparak, kalan tutarı vade seçeneklerine ve faiz oranlarına göre taksitlendirebilirsiniz. Bu sayede ödemelerinizin tutarını tam olarak bilir ve bütçenizi buna göre hazırlayabilirsiniz.

Genel Bakış:
  
Ford Finans geleneksel taksitli satış modeline dayalı olan bir ödeme sistemidir ve aracınızı finanse etmenin uygun ve basit bir yoludur. Satın alacağınız sıfır kilometre veya her marka ikinci el araç için Ford Finans kredisi kullanabilir, sıfır kilometredeki araçlar için 60 aya, ikinci el araçlar içinse 48 aya varan vadelerle, bütçenizi zorlamadan, kolayca geri ödeyebilirsiniz.
Özellikler ve Avantajlar: 
Esnek şartları sayesinde taksitlerinizi finansal durumunuza göre ayarlayabilirsiniz. Ve sözleşmenin sonunda, Ford aracınıza sahip olursunuz. Bu seçeneği, yeni veya ikinci el araç almak için kullanabilirsiniz.

Özet;

• Sözleşmenin sonunda araca sahip olursunuz
• Esnek şartları değişen vade seçenekleri ile bütçenize uygun düzenleyebilirsiniz
• İstediğiniz zaman Sözleşmeyi sonlandırabilirsiniz

 
 Sistem Nasıl İşliyor?
 
Ford Finans ile peşin ödeme miktarınızı ve vade sürenizi belirledikten sonra form doldurmanız yeterli. Daha sonra Ford aracınıza binip gidebilirsiniz.

Özet;

• Satın almak istediğiniz Ford modeline karar verin
• Ödemek istediğiniz peşinat tutarını belirleyin
• İhtiyaçlarınıza uygun geri ödeme süresini belirleyin
• Ford Yetkili Satıcılarındaki finansman uzmanı, seçimlerinize göre aylık ödemelerinizi hesaplayacaktır.

Ford Finans hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.