Etiket arşivi: Finans ve Kredi

Ford Finans

ford finans

Ford Finans ile kendi aracınıza sahip olmak artık çok kolay!

Yalnızca başlangıç peşin ödemenizi yaparak, kalan tutarı vade seçeneklerine ve faiz oranlarına göre taksitlendirebilirsiniz. Bu sayede ödemelerinizin tutarını tam olarak bilir ve bütçenizi buna göre hazırlayabilirsiniz.

Genel Bakış:
  
Ford Finans geleneksel taksitli satış modeline dayalı olan bir ödeme sistemidir ve aracınızı finanse etmenin uygun ve basit bir yoludur. Satın alacağınız sıfır kilometre veya her marka ikinci el araç için Ford Finans kredisi kullanabilir, sıfır kilometredeki araçlar için 60 aya, ikinci el araçlar içinse 48 aya varan vadelerle, bütçenizi zorlamadan, kolayca geri ödeyebilirsiniz.
Özellikler ve Avantajlar: 
Esnek şartları sayesinde taksitlerinizi finansal durumunuza göre ayarlayabilirsiniz. Ve sözleşmenin sonunda, Ford aracınıza sahip olursunuz. Bu seçeneği, yeni veya ikinci el araç almak için kullanabilirsiniz.

Özet;

• Sözleşmenin sonunda araca sahip olursunuz
• Esnek şartları değişen vade seçenekleri ile bütçenize uygun düzenleyebilirsiniz
• İstediğiniz zaman Sözleşmeyi sonlandırabilirsiniz

 
 Sistem Nasıl İşliyor?
 
Ford Finans ile peşin ödeme miktarınızı ve vade sürenizi belirledikten sonra form doldurmanız yeterli. Daha sonra Ford aracınıza binip gidebilirsiniz.

Özet;

• Satın almak istediğiniz Ford modeline karar verin
• Ödemek istediğiniz peşinat tutarını belirleyin
• İhtiyaçlarınıza uygun geri ödeme süresini belirleyin
• Ford Yetkili Satıcılarındaki finansman uzmanı, seçimlerinize göre aylık ödemelerinizi hesaplayacaktır.

Ford Finans hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Toyota Finans. Herkes Toyota alsın diye…

toyota finansToyota Finans hem bireysel hem de kurumsal müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak finansal çözümler sunuyor, herkes kolayca Toyota sahibi oluyor.

Toyota Finans Müşterileri için aşağıdaki kredi seçeneklerini sunuyor:

Kolay Kredi:Toyota Finans ile tüm işlemleriniz tek noktada; Toyota Plaza’da tamamlanır.

Hızlı Kredi:Toyota Finans’ta kredi cevabı yaklaşık 30 dakika içinde alınır.

Esnek Kredi:Toyota Finans’ta kişiye özel kredi çözümleri bulunur. Ödeme şartları müşterinin koşullarına göre oluşturulur.

Uzun Vadeli: Toyota Finans’ta 60 aya kadar vade seçenekleri sunulur.

Düşük Taksitli: Toyota Finans, piyasa koşullarına göre cazip faiz oranları sunar. Her zaman en uygun koşullar ile araç almak mümkün olur.

Düşük Faizli: Toyota Finans her zaman piyasa koşullarına göre cazip faiz oranları sunar. Her zaman en uygun koşullar ile araç almak mümkün olur.

%100’e Varan Kredi: Toyota Finans yeni otomobil alımında %100’e varan oranda kredi kullanma olanağı sunar.

Finans Extra: Toyota Finans sayesinde otomobil ile birlikte, ek aksesuarlar, Toyota Kasko ve Garanti Extra gibi ürünler de düşük faizle kredilendirilebilir.

2.El Araç Kredisi: Toyota Finans’ta sadece “0” otomobiller için değil, 2. el otomobiller için de benzersiz kredi seçenekleri bulunur.

Operasyonel Kiralama:Toyota Finans’ın sunduğu Toyota Kiralama, ticari işletmelerin uzun dönem kiralama ihtiyaçlarına tek bir otomobil için bile olsa cevap vermektedir.

Özel Fiyatlı: Toyota Finans sayesinde dönemsel kampanyalardan faydalanarak, Toyotalara özel indirimlerle sahip olabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve ödeme şartları ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.

Ford Options İle Tanışın

Ford Options sizi farklı seçenekleriyle şaşırtacak, sitede yer alan tanıtımı şöyle:

Ford Options aracınızı standart krediye göre %40 a varan oranlarda düşük taksitlerle finanse etmenizi sağlayan bir ödeme sistemidir. Ayrıca Ford Options size her iki ya da üç yılda bir yeni bir Ford marka araç kullanma fırsatı sunar.

Nasıl Bir Ödeme Sistemi?

Ford Options sizin belirleyeceğiniz bir peşinat, düşük aylık taksitler ve son ödemeden oluşan finansal bir ödeme sistemidir.

Sistem Nasıl İşliyor?

 • Hangi aracı almak istediğinize karar veriyorsunuz.
 • Size uygun  gelen ödeme dönemlerini seçiyorsunuz.
 • Aracınızın değerinin* en az %30’u tutarında peşinat ödemesi yapıyorsunuz.
 • Seçtiğiniz vadeye göre vade sonunda ödemeniz gereken aşağıdaki son ödeme tutarları belirleniyor.
  -24 aylık vade seçeneğinde araç değerinin %40’ına denk gelen son ödeme
  -36 aylık vade seçeneğinde araç değerinin %35’ine denk gelen son ödeme
  Peşinat ve son ödeme tutarı, aracınızın fiyatından çıkarılıyor. Bu sayede standart krediye göre daha düşük aylık taksit seçeneklerine ulaşıyorsunuz. 36 ay ve 24 ay vadeli ödeme tablolarını (Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Mondeo), sitedeki ilgili başlıklara tıklayarak inceleyebilirsiniz.
 • Ford Bayiinizdeki yetkili, başvurunuzu Ford Finans’a iletiyor. Finans belgeleri tamamlandığında ise yeni arabanızı kullanmaya hemen başlayabiliyorsunuz.
 • Anlaşmanın sonunda ise aşağıdaki üç harika opsiyondan birini seçme imkanı sunuluyor.

Son Ödemede Sunulan Opsiyonlar:

Opsiyon 1: Başka Bir Araç Seçmek:
“Ford’unuz hep yeni kalsın.”
Aracınızın sözleşmede belirtilen koşulları** sağlaması durumunda dilerseniz aracınızı satın aldığınız yetkili satıcıda takas ederek yeni bir araç alabilirsiniz. Böylece 2-3 yılda bir aracınızı yenileme şansını yakalayabilirsiniz. Bu opsiyonda vade bitimindeki son ödemeniz sizin yerinize yapılır. Yetkili satıcı aracınızı piyasa koşullarında değerlendirerek, vade sonundaki son ödemenizi sizin yerinize kapatır. Piyasa koşullarında verilen fiyatın vade sonundaki son ödemenin üzerinde olması durumunda ise aradaki farkı bir sonraki yeni aracınızın peşinatı olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz aracınızı kendiniz satarak da hesabınızı kapatabilirsiniz.

Opsiyon 2 : Aracınızı Elinizde Tutmak:
“Ford’unuzu kullanmaya devam edin.”
Aracınızı elinizde tutmaya karar verirseniz, yapmanız gereken sadece son ödemeyi yapmak. Ödemeyi yaptıktan sonra araç sizindir.

Opsiyon 3 : Aracı İade Etmek:
“Kısa vadeli ihtiyaçlarınız için Ford.”
Aracınızın sözleşmede belirtilen koşulları** sağlaması durumunda dilerseniz herhangi bir ek ödeme yapmadan aracınızı aldığınız yetkili satıcıya iade edebilirsiniz.

Ford Options ile ilgili detaylı bilgi almak için Ford Yetkili Satıcılarını ziyaret edebilirsiniz.

*Aracınızın değeri, Ford Otosan fiyat listelerinde tavsiye edilen, bandrol, sigorta ve tescil masrafları hariç, KDV dahil fiyattır.
**Sözleşmede belirtilen koşullar ve Ford Options ile ilgili detaylı bilgi almak için Ford Yetkili Satıcılarını ziyaret edebilirsiniz.

Ford Options ile ilgili detaylı bilgi almak, size en yakın Ford yetkili satıcıları ve fazlası için tıklayınız.

Nissan Destek İle 1 Saatte Taksitle Nissan Sahibi Olun

 Nissan-Destek ile Nissan sahibi olmak evraklarınızın tam ve eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde ortalama 60 dakikanızı alacak.

Nissan ve Koçfinans işbirliğiyle size sunulan Nissan-Destek ile Nissan sahibi olmak şimdi çok kolay! 36 aya varan taksit seçenekleriyle Nissan-Destek sayesinde showroomdan bile çıkmadan, hızlı ve formalitesiz kredi kullanabilirsiniz. Üstelik kredinizin çıkması en fazla 1 saat sürer. Siz dilediğiniz Nissan’ı seçin, bırakın Nissan bayiniz sizin yerinize tüm işlemleri yürütsün.

Az belge ile formalitesiz Taksitle Nissan Fırsatı
Tüm formalitelerden uzak; sadece kimlik ve adres belgesiyle kredi kullanabilirsiniz.

Araç bedelinin %70’ine kadar kefilsiz kredi kullanabilme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

Alacağınız ürün veya hizmetin KDV dahil fatura bedeli üzerinden, 3 aydan 36 aya kadar değişen vadelerde taksitlendirebilirsiniz.

2.el için de Nissan-Destek!

2.el otomobil ve ticari araçlar için de Nissan-Destek kullanabilirsiniz!

İkinci el kredi şartları:
Kredi tutarı: Reasürans birliğinin belirlediği değerin %80’i
Maksimum vade: 24 ay
Aracın yaşı: max. 5 yıl
Teminat: rehin ve kasko, gerekirse kefil

Nissan Destek ile ilgili olarak daha fazla bilgi almak, modeller, hizmetler, iletişim bilgileri ve daha fazlası için tıklayınız.