Etiket arşivi: ford

Ford Binek araçlarda şubat ayı fırsatları!

fordsubat2015   Yeni Ford Focus imkansızı başaran Otomatik Park Sistemi sayesinde sığabileceği park yerini kendi kendine algılar, birkaç küçük hamleyle park eder. Üstelik hem paralel hem dikey alanlara! Yeni Focus ile tanışmak için 30.000 TL, 24 ay ve %0,69 faiz fırsatını kaçırmayın. Acele edin, bu fırsatı kaçırmayın. Belirtilen aylık %0,69 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 30.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.634 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 172,50 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,90; yıllık toplam maliyet oranı %10,80 olmaktadır. 2

http://www.ford.com.tr/kampanyalar/satis-kampanyasi

Ford Hayali Kuranlar İçin Son Çağrı!

Ford Binek Arac Kampanyasi

Ford Hayali Kuranlar İçin Son Çağrı!

Yeni yıl yaklaşırken, hayalleriniz Ford’la gerçekleşmeye başlıyor. Yeni yıla hayalinizdeki Ford’la girmeniz için şimdi tüm Ford’lar 24.000 TL’ye 24 ay %0 faizle sizi bekliyor. Üstelik Fiesta Titanium modelinde X paketi hediye, Transit Connect’ini yenilemek isteyenlere 800 TL ek indirim ve C-MAX Titanium modelinde X paketi yarı fiyatına sizin oluyor! Bu büyük fırsatı kaçırmayın; siz de 2014’e hayalinizdeki Ford’la girin!

Ford’unuza çok özel fiyatlarla sahip olmak için, hemen bir Ford Yetkili Satıcısına gelin!

Detaylı bilgi için Ford Direkt Hattı 444 3673 (444 FORD)’u arayın.

Ford yıl sonu kampanyası ilanına göz atın.

Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı ve tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 24.000 TL tutarlı ve 24 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 578 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarında aylık toplam maliyet oranı; %0,24, yıllık toplam maliyet oranı %2,88 olmakta; tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarında ise aylık toplam maliyet oranı %0,21, yıllık toplam maliyet oranı %2,52 olmaktadır. Bahsi geçen binek araçların ortalama yakıt tüketimi 100 km’de 4.1L ile 7.7L arasında, CO2 emisyon değerleri ise 107 g/km ile 187 g/km arasında değişmektedir. Araç fiyatı; bandrol, trafik tescil ve sigorta hariç tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatıdır. Kuga ve 1L EcoBoost modelleri kredi kampanyasına dahil değildir. 800 TL’lik indirimden sadece daha önceden Transit Connect sahibi olmuş müşterilerimiz yararlanabilir. 

FordİkinciEl ile Sıfır Risk, Maksimum Güven!

fordikinciel

FordİkinciEl Hakkında

Türkiye otomotiv pazarının 11 yıldır değişmeyen lideri Ford Otosan, sektördeki 50 yılı aşkın tecrübesini ve uzmanlığını FordİkinciEl markasıyla sizlerle paylaşıyor. FordİkinciEl çatısı altında her marka ikinci el aracın alım, satım ve takas işlemi, Türkiye nin en yaygın yetkili satıcı teşkilatının tecrübesi, kalitesi ve şeffaflığı ile gerçekleşiyor. Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak kabul eden FordİkinciEl, ikinci elde birinci kaliteyi garanti ediyor.

 FordİkinciEl ile Sıfır Risk, Maksimum Güven

İkinci el araç pazarı, içerisinde bir çok risk barındırıyor; müşteriler kullanılmış bir araç alırken risk almak zorunda kalıyor ve güven eksikliği yaşıyorlar. FordİkinciEl de ise risksiz, güven dolu bir hizmet sizleri bekliyor. İkinci el araç almak, aracını satmak veya takas edip 0 km araç almak isteyen siz müşterilerimizi, FordİkinciEl’ de şunlar bekliyor:

 • Türk otomotivinin lider markasının sunduğu güvenilir ve kaliteli hizmet sayesinde; sadece Ford marka değil, her marka ikinci el araca en uygun şartlarla, güvenle sahip oluyorsunuz.
 • Almayı planladığınız ikinci el aracın, servis geçmişini kontrol ediyor, detaylı ekspertizini yapıyor ve sizi bilgilendiriyoruz. Ayrıca ikinci el aracın çalıntı, rehinli veya hacizli olması gibi sürprizlerle karşılaşma ihtimalini ortadan kaldırıyoruz.
 • Geniş yetkili satıcı ve servis ağı sayesinde, ekspertizli ve garantili ikinci el araçlara kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.
 • Beğendiğiniz araçla test sürüşüne çıkarak, içiniz rahat şekilde kararınızdan emin oluyorsunuz.
 • İkinciel araçlar için sunduğumuz garanti ve yol yardım hizmetleri sayesinde güvenle yolculuk yapıyorsunuz.
 • Bankaya gitmeye gerek kalmadan, uygun geri ödeme koşulları ile araç kredisi kullanıyorsunuz. Başvuru ve kredilendirme süreci, sizin yerinize doğrudan yetkili satıcımız tarafından takip ediliyor.
 • Siz sadece karar veriyorsunuz. Aracınızın noter satışı, devir ve ruhsat işlemleri yetkili satıcımız tarafından takip ediliyor. İşlemler sizin zahmetinize gerek kalmadan bitiriliyor.
 • Web sitemize üye olarak, beğendiğiniz araçları takip listenize ekleyebiliyor, aradığınız marka/model ikinci el araç herhangi bir yetkili satıcımızın stoğuna girdiğinde bizden mesaj alıyor ve kampanyalardan ilk siz haberdar oluyorsunuz.Her marka ve model; binek, ticari; dizel, manuel; otomatik vb., aradığınız tüm ikinci el araçlar kalite ve güvenle FordİkinciEl’ de buluşuyor.

Her Marka Araç FordİkinciEl’ de

Tüm segmentlerde sunduğu geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’ nin lider firması Ford Otosan, aynı çeşitliliği 2. el araba hizmetlerinde de siz müşterilerimize yaşatıyor. Satılık otomobil, satılık kamyonet, satılık van, satılık minibüs.. Aradığınız ikinci el araba, hangi segment, hangi marka olursa olsun; tüm araba markaları FordİkinciEl’ de kendine yer buluyor ve siz müşterilerimizin beğenisine sunuluyor.

Elinizde ikinci el otomobil, ikinci el kamyonet, ikinci el van veya ikinci el minibüs mü var? Satılık arabanızı elden çıkarmak için, oto galeri veya oto pazarlarında zahmet çekmenize ve zaman harcamanıza gerek yok. Elinizdeki 2. el araba, FordİkinciEl yetkili satıcılarında, FordİkinciEl uzmanlığı ve şeffaflığıyla değerlendiriliyor. İster ikinci el arabanızı, 0 km bir Ford’ la; ister başka bir ikinci el araba ile takas edin. Tercih sizin.

İkinci el araba mı arıyorsunuz? Geniş seçenekler arasından tercihinizi yaptıktan sonra, gerisini uzman ikinci el kadromuza bırakıyorsunuz. Aracınızın, devir, ruhsat, noter satış, kasko ve trafik sigortası işlemleri, FordİkinciEl yetkili satıcılarındaki uzman kadrolar tarafından takip ediliyor. Sizin zahmetinize gerek kalmadan, aracınız size teslim ediliyor. FordİkinciEl kapsamında;

 • Türkiye’ nin lider markasının sunduğu kaliteli ve güvenilir ikinci el araba hizmetleri sayesinde, her marka ikinci el arabaya kolaylıkla sahip oluyorsunuz.
 • Elinizdeki satılık araba her ne marka olursa olsun, içiniz rahat olarak FordİkinciEl yetkili satıcılarında değerlendiriyorsunuz; takas opsiyonlarından faydalanıyorsunuz.
 • Zahmet çekmiyorsunuz. Yetkili satıcılarımızdaki uzman kadrolarımız, sizin yerinize, noter satış, ruhsat, devir, trafik sigortası ve kasko işlemlerini yürütüyor..

İkinci el otomobil, ikinci el 4×4, ikinci el minibüs, ikinci el van, ikinci el kamyonet..Benzinli, dizel, manuel, otomatik satılık araba.. Tüm araba markaları FordİkinciEl kalitesi ve güvencesiyle sizlerle buluşuyor.

http://www.fordikinciel.com/

414 TL’den Başlayan Aylık Taksitlerle Ford Sahibi Olma Fırsatı!

taksitli ford kampanyası

414 TL’den Başlayan Aylık Taksitlerle Ford Sahibi Olma Fırsatı!

Dünyanın teknolojisi ayda 414 TL’ye!

414 TL’den başlayan aylık taksitlerle Ford sahibi olma fırsatı! Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi*, Şerit Takip Uyarı Sistemi ve Kör Nokta Uyarı Sistemi, hem sizi, hem de aracınızı son teknolojiyle koruyacak.
Hayatınızı kolaylaştıracak Ford’lar ayda 414 TL’den başlayan taksitlerle veya 30.000 TL’ye 2 yıl %0,49 faizli kredi fırsatıyla sizin oluyor!Ford’unuza çok özel fiyatlarla sahip olmak için, hemen bir Ford Yetkili Satıcısına gelin!Detaylı bilgi için Ford Direkt Hattı 444 3673 (444 FORD)’u arayın.

Ford Binek Araç kampanyası ilanına göz atın.

Örnek Ödeme Tablosu
Kredi Tutarı Vade Katkılı Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı
20.000 TL 60 Ay 0,62% 414 TL
30.000 TL 24 Ay 0,49% 1,344 TL

Tüm binek araç modellerine (1lt Ecoboost araçlar ve Kuga hariç) 30.000 TL 24 ay %0,49 faizli kredi imkanı ile sahip olabilirsiniz.
Ford Binek Araç modellerine ait kredi geri ödeme tablolarını inceleyin.

Tabloda belirtilen araç taksit tutarları, kampanya faizi ile kullanılan gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu Ford Finans kredilerinde geçerlidir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 578 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edilmiştir. Aylık 414 TL taksit tutarı; 20.000 tutar ve 60 ay vadede aylık %0,62 kampanya faizi ile aylık toplam maliyet oranı %0,87, yıllık toplam maliyet oranı % 10,44 olmaktadır. Aylık 1344 TL taksit tutarı; 30.000 TL tutar ve 24 ay vadede aylık % 0,49 kampanya faizi ile aylık toplam maliyet oranı %0,78, yıllık toplam maliyet oranı %9,36 olmaktadır.Bahsi geçen binek araçların ortalama yakıt tüketimi 100 km’de 4.1L ile 7.7L arasında, CO2 emisyon değerleri ise 107 g/km ile 187 g/km arasında değişmektedir. Araç fiyatı; bandrol, trafik tescil ve sigorta hariç tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatıdır. Kuga ve EcoBoost motorlu araçlar kampanyaya dahil değildir. *Sistem 30 km/s hız altında seyrederken çarpışma riskini azaltır. Sistemin işleyişiyle ilgili detaylı bilgi için:www.ford.com.tr

Ford’da Hem Ziyaret Hem Ticaret Vakti!

ford haziran 2013 kampanya

Ford’da Hem Ziyaret Hem Ticaret Vakti!

Haziran ayında tüm binek ve ticari modellerde 18.000 TL’ye 18 ay 0 faizli kredi fırsatı sizi bekliyor. Siz de hemen bir Ford Yetkili Satıcısı’na gelin, 18.000 TL’ye 18 ay 0 faizli kredi fırsatıyla veya peşin alımlara özel indirimlerle, ister binek modellerle doya doya gezin ister ticari modellerle işinizi sağlama alın.

Şimdi Fiesta 32.450 TL’den, Focus 43.255 TL’den, B-MAX 40.035 TL’den, Connect 30.825 TL’den ve Transit Custom 45.785 TL’den başlayan fiyatlarla. Üstelik B-MAX ve C-MAX alanlara araç içi DVD oynatıcı hediye!

Ford’un büyük fırsatlarını kaçırmayın.

Detaylı bilgi için Ford Direkt Hattı 444 3673 (444 FORD)’u arayın.

Ford Haziran ayı satış kampanyası.

Tüm binek araç modellerine (1lt Ecoboost araçlar ve Kuga hariç) 18.000 TL 18 ay %0 faizli kredi imkanı ile sahip olabilirsiniz.

Ford Binek Araç modellerine ait kredi geri ödeme tablolarını inceleyin.

Ford Transit, Transit Connect, 2013 MY Transit Custom&Tourneo Custom ve 2012 MY Ranger modellerine 18.000 TL 18 ay %0 faizli kredi imkanı ile sahip olabilirsiniz.

Ford Ticari Araç modellerine ait kredi geri ödeme tablolarını inceleyin.

Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel ve tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 18.000 TL tutarlı ve 18 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 578 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,35, yıllık toplam maliyet oranı %4,15 olmaktadır. Kredi kampanyası 1.0lt EcoBoost ve Kuga modellerinde geçerli değildir. Görselde belirtilen fiyatlar araçların baz modelleri için verilmiş olup peşin alımlarda geçerlidir. Bahsi geçen binek araçların ortalama yakıt tüketimi 100 km’de 4.1L ile 7.7L arasında, CO2 emisyon değerleri ise 107 g/km ile 187 g/km arasında değişmektedir

Ford’da Özel İndirimler ve 0 Faiz Fırsatı

Ford Binek Arac Kampanyası
Hayalinizdeki Ford için hayal edemeyeceğiniz fırsat!

Ford hayalleriniz bu bahar gerçek oluyor! 24.000TL’ye, 20 ay 0 faiz fırsatıyla dilediğiniz Ford’a ya da peşin alıma özel indirimlerle Focus, B-MAX veya Yeni Fiesta’ya sahip olmak için en yakın Ford Yetkili Satıcısına gidin, hayallerinizi daha fazla ertelemeyin.

Ford Binek Araç ilanına göz atın.

Tüm binek araç modellerine (1lt Ecoboost araçlar ve Kuga hariç) 24.000 TL 20 ay %0 faizli kredi imkanı ile sahip olabilirsiniz.
Ford Binek Araç modellerine ait kredi geri ödeme tablolarını inceleyin.

Detaylı bilgi için Ford Direkt Hattı 444 3673 (444 FORD)’u arayın.

Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 24.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.200 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 525 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,25, yıllık toplam maliyet oranı %3 olmaktadır. Kredi kampanyası 1.0 lt EcoBoost ve Kuga modellerinde geçerli değildir. Görselde belirtilen fiyatlar araçların baz modelleri için verilmiş olup peşin alımlarda geçerlidir.

http://www.ford.com.tr/kampanyalar/satis-kampanyasi

Hayalinizdeki Ford’u düşünün, ödemeyi düşünmeyin.

Hayalinizdeki Ford’u düşünün, ödemeyi düşünmeyin.

Tutkunu olduğunuz Ford’a kavuşmak için daha fazla beklemenize gerek yok. Sizi hayallerinizdeki Ford modeline ulaştıracak fırsat dönemi başladı!

Şimdi dilediğiniz Ford’a, 24.000 TL’ye 20 ay 0 faiz fırsatıyla ya da peşin alımlarda B-MAX’te 39.890TL’den, Focus’ta 43.380 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Üstelik Fiesta’da Titanyum X paketi ücretsiz!

Siz de hemen en yakın Ford Yetkili Satıcıları’na gelin, hayallerinizi daha fazla ertelemeyin!

Alternatif Ödeme Seçenekleri
Araç Modeli Kredili Araç Fiyatı Peşinat Tutarı Kredi Tutarı Vade Aylık Taksit Tutarı Son Ödeme Tutarı
Yeni Fiesta Trend 5K 1.25i 82PS 32.755 TL 6.755 TL 26.000 TL 60 Ay 528 TL
B-MAX Trend 1.4i 90PS 41.100 TL 8.220 TL 32.880 TL 48 Ay 616 TL 12.330 TL
Focus Trend X 5K 1.6i 125PS 45.770 TL 9.770 TL 36.000 TL 60 Ay 751 TL
C-MAX Trend 1.6i 125PS 47.055 TL 10.055 TL 37.000 TL 60 Ay 772 TL

Detaylı bilgi için Ford Direkt Hattı 444 3673 (444 FORD)’u arayın.

Ford Binek Araç kampanya ilanına göz atın.

Tabloda belirtilen araç taksit tutarları, kampanya faizi ile kullanılan gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu Ford Finans ve Ford Options kredilerinde geçerlidir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 525 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edilmiştir. Aylık 528 TL taksit tutarı; 26.000 TL tutar ve 60 ay vadede aylık %0,56 kampanya faizi ile aylık toplam maliyet oranı %0,76, yıllık toplam maliyet oranı %9,12 olmaktadır. Aylık 616 TL taksit tutarı; 32.880 TL tutar ve 48 ay vadede aylık %0,63 kampanya faizi ile aylık toplam maliyet oranı %0,81, yıllık toplam maliyet oranı %9,72 olmaktadır. Aylık 751 TL taksit tutarı; 36.000 TL tutar ve 60 ay vadede aylık %0,64 kampanya faizi ile aylık toplam maliyet oranı %0,83, yıllık toplam maliyet oranı %9,96 olmaktadır. Aylık 772 TL taksit tutarı; 37.000 TL tutar ve 60 ay vadede aylık %0,64 kampanya faizi ile aylık toplam maliyet oranı %0,83, yıllık toplam maliyet oranı %9,96 olmaktadır. Bahsi geçen binek araçların ortalama yakıt tüketimi 100 km’de 4.1L ile 7.7L arasında, CO2 emisyon değerleri ise 107 g/km ile 187 g/km arasında değişmektedir. Araç fiyatı; bandrol, trafik tescil ve sigorta hariç tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatıdır.

Tourneo Custom/Transit Custom Şubat Ayı Özel Fırsatı

ford tourneo kampanya

Tourneo Custom/Transit Custom Şubat Ayı Özel Fırsatı

Şubat ayında ticaret erbabının yüzü bu kampanya ile gülecek! Ticaretin makam aracı Tourneo Custom ve Transit Custom, 30.000 TL’ye 24 ay 0 faiz fırsatıyla sizi bekliyor.
 
Siz de hemen en yakın Ford yetkili satıcısına gelin, ticarette makam ayrıcalığını yaşamaya başlayın!
 
Detaylı bilgi için Ford Direkt Hattı 444 3673 (444 FORD)’u arayın.
 
Ford Tourneo Custom uluslararası bağımsız kuruluş Euro NCAP’in çarpışma testlerinde en yüksek puan olan 5 yıldız almıştır.
Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı Transit Custom/ Tourneo Custom 2012 Model yılı araç alımlarının konu olduğu 30.000TL tutarlı ve 24 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.250TL’dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 525TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,15, yıllık toplam maliyet oranı %1,80 olmaktadır.
 

24 ayar Ford fırsatı Ocak’ta da devam ediyor.

 ford ocak 2013 kampanya

24 ayar Ford fırsatı Ocak’ta da devam ediyor

24.000 TL’ye 24 ay %0 faiz avantajıyla Ford sahibi olma fırsatı Ocak’ta da devam ediyor! Üstelik Fiesta ve C-MAX’te 750 TL’ye, Yeni Focus, Mondeo, Kuga ve Yeni Ranger’da 1500 TL’ye, Transit Connect’te ise 1000 TL’ye varan takas desteği de sizleri bekliyor.

Hemen size en yakın Ford yetkili satıcısına gidin, kolayca bir Ford sahibi olun!

Detaylı bilgi için Ford Direkt Hattı 444 3673 (444 FORD)’u arayın. 

Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel ve tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 24.000 TL tutarlı ve 24 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 525 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarında aylık toplam maliyet oranı %0,21, yıllık toplam maliyet oranı %2,52; tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarında aylık toplam maliyet oranı %0,19, yıllık toplam maliyet oranı %2,28 olmaktadır. 24.000 TL 24 ay %0 faiz fırsatı Focus 1.0L EcoBoost modellerinde; tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 1.500 TL’ye varan takas desteği B-MAX ve Transit modellerinde geçerli değildir. Bahsi geçen binek araçların ortalama yakıt tüketimi 100 km’de 4.1L ile 7.7L arasında, CO2 emisyon değerleri ise 107 g/km ile 187 g/km arasında değişmektedir.

Ford 24.000 TL’ye 24 Ay Vadeli %0 Faiz Kampanyası

Ford Kampanya Kasım 2012

Ford 24.000 TL’ye 24 Ay Vadeli %0 Faiz Kampanyası

Kasım’a özel Ford avantajları
Kasım ayına özel 24.000 TL’ye 24 ay %0 faiz avantajıyla Ford sahibi olma fırsatı Ford yetkili satıcılarında! Üstelik Fiesta ve C-MAX’te 750 TL’ye, Yeni Focus, Mondeo, Kuga ve Yeni Ranger’da 1500 TL’ye, Transit Connect’te ise 1000 TL’ye varan takas desteği de sizleri bekliyor.

Hemen size en yakın Ford yetkili satıcısına gelin, Kasım’a özel fırsatlarla kolayca bir Ford sahibi olun!

Detaylı bilgi için Ford Direkt Hattı 444 3673 (444 FORD)’u arayın.

Ford kampanya ilanına göz atın.
 
24.000 TL’ye 24 ay %0 faiz kampanyası Focus 1.0L EcoBoost modelinde geçerli değildir.

Yeni Ford Tourneo Custom Ticaretin Makam Aracı

ford tourneo custom

Yeni Ford Tourneo Custom

Yeni Tourneo Custom çok yakında geliyor. Dikkat çekici dış görünüşünün altında, üstün donanım özellikleri ve konforuyla kendi segmentinde çığır açacak.

8+1 koltuklu Tourneo Custom Minibüs ile lüksü, yolcularınızla paylaşmaya ne dersiniz? Binek araçlarınkine benzer kabiniyle birlikte, 30 farklı düzende kullanılabilen Esnek Arka Koltuklar deri döşeme seçeneğiyle üst sınıf bir yolculuğu garantiliyor. İleri teknolojik özellikleri arasında Geri Görüş Kamerası, yetenekli Ford SYNC sesle kontrol ve Acil Durum Yardım sistemi de yer alıyor. Aerodinamik tasarımı, ekonomik Euro 5 motor seçenekleri ve Otomatik Start-Stop Sistemi gibi yakıt tasarrufu sağlayan teknolojileriyle de, sınıfında en verimli araçlardan biri olarak dikkat çekiyor. Ayrıca güvenliğiniz için Dinamik Tork Kontrollü ESP Sistemi standart olarak sunulmaktadır.

İster turizm sektöründe, personel taşımada veya vip araç sınıfında, isterseniz aileniz ve arkadaşlarınızla güvenli, konforlu yolculuklar yapmak amacıyla kullanın; Yeni Tourneo Custom’ın fark yaratacak avantajlarından mutlaka yararlanacaksınız.

Detaylı Bilgi

Günde 19 TL’ye Ford Fırsatı Sürüyor.

 Günde 19 TL ye Ford

Yaz kampanyası tüm hızıyla sürüyor!
Günde 19TL’ye Ford fırsatı, tüm hızıyla devam ediyor. Üstelik, 5 Ekim’e kadar bir Ford sahibi olanlar için ÖTV artış farkı bizden!
 
Hemen size en yakın Ford Yetkili Satıcısı’na gelin, yazdan kalma fiyat avantajlarıyla dilediğiniz Ford’a sahip olun!
 
Araç Modeli Araç Fiyatı Peşinat Kredi
Tutatı
  Vade   Günlük
Taksit Tutarı
Fiesta – Trend 5K 1.25i 82PS 32.300 TL 6.300 TL 26.000 TL 60 Ay 19 TL
Focus – Trend 5K 1.6i 125PS 44.625 TL 6.625 TL 38.000 TL 60 Ay 29 TL
C-MAX – Trend1.6i 125PS 46.415 TL 8.415 TL 38.000 TL 60 Ay 29 TL
Mondeo – Trend 4K 1.6TDCi 115PS 67.090 TL 17.090 TL 50.000 TL 60 Ay 39 TL
Transit Connect – K210S1.8TDCi 75PS 29.465 TL 3.465 TL 26.000 TL 60 Ay 19 TL

Detaylı bilgi için Ford Direkt Hattı 444 3673 (444 FORD)’u arayın.

Tabloda belirtilen binek araç taksit tutarları, kampanya faizi ile kullanılan gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu Ford Finans kredilerinde geçerlidir. Günlük 19 TL taksit tutarı; 26.000 TL tutar ve 60 ay vadede aylık %0,85 kampanya faizi ile aylık 582 TL taksite eşittir ve aylık toplam maliyet oranı %1,11, yıllık toplam maliyet oranı %13,32 olmaktadır. Günlük 29 TL taksit tutarı; 38.000 TL tutar ve 60 ay vadede aylık %0,92 kampanya faizi ile aylık 869 TL taksite eşittir ve aylık toplam maliyet oranı %1,17, yıllık toplam maliyet oranı %14,04 olmaktadır. Günlük 39 TL taksit tutarı; 50.000 TL tutar ve 60 ay vadede aylık %0,96 kampanya faizi ile aylık 1,159 TL taksite eşittir ve aylık toplam maliyet oranı %1,20, yıllık toplam maliyet oranı %14,40 olmaktadır. Tabloda belirtilen ticari araç taksit tutarları, kampanya faizi ile kullanılan tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu Ford Finans kredilerinde geçerlidir. Günlük 19 TL taksit tutarı; 26.000 TL tutar ve 60 ay vadede aylık %0,85 kampanya faizi ile aylık 562 TL taksite eşittir ve aylık toplam maliyet oranı %0,97, yıllık toplam maliyet oranı %11,64 olmaktadır. Bahsi geçen binek araçların ortalama yakıt tüketimi 100 km’de 4.1L ile 7.7L arasında, CO2 emisyon değerleri ise 107 g/km ile 187 g/km arasında değişmektedir. Araç fiyatına sigorta bedeli dahil değildir. Araç görselleri tabloda belirtilenlerden farklılık gösterebilir. Yukarıda belirtilen aylık ve yıllık maliyet oranlarına; kredi tutarları, taksit tutarı ve vade için, bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 525 TL dosya masrafı ve vergiler dahildir.

Yeni Ford Focus. Gelecek, Geldi

 Yeni Ford Focus

Yeni Ford Focus. Gelecek, Geldi

Ford kinetik tasarım felsefesinin yeni yüzünü temsil eden Yeni Ford Focus hangi açıdan bakarsanız bakın göz kamaştırıyor. Size daha güvenli, daha konforlu, daha ekonomik ve zevkli bir yolculuk sağlamak amacıyla geliştirilen Ford Focus bir çoğu segmentinde ilk akıllı teknolojiler ile donatıldı.
 
Yeni Ford Focus’un yenilikçi teknolojilerini ve tam anlamıyla alışkanlık yaratacak sürüş deneyiminin yepyeni özelliklerini keşfetmeye hazır mısınız?
 
Konforu, rahatlığı ve kontrolü hissedin
Yeni Focus’u ilk sürüşünüzde, araçla aranızdaki uyumu ve bağı hemen hissedersiniz. 

 • Park yeri çok mu dar? Bırakın Focus kendisi park etsin
 • Ayarlanabilir Hız Sınırlandırıcı,
 • Elektrik Destekli Direksiyon Sistemi (EPAS)
 • Dinamik Tork Kontrolü 
 • Ford Power Anahtarsız Çalıştırma Düğmesi
 • Çift Bölgeli İklim Kontrollü Otomatik Klima
 • Estetik İç Aydınlatma
 • Bluetooth® ve Türkçe Sesli Kontrol Sistemi
 • MP3 ve USB bağlantısı
 • Yağmur Sensörü
 • Isıtmalı Ön Cam
 • Elektrikli Katlanır Yan Aynalar
 • Ford Kolay Yakıt Sistemi

Performans

Ford’un yeni yüksek performanslı 1.0 lt EcoBoost motoru dunyanin en iyi motoru seçildi
Ford’un en yeni motoru 1.0 litrelik EcoBoost “2012 Yılın Motoru” ödülünün sahibi oldu.
 
Ford’un en düşük hacimli benzinli motoru olan 1.0 litre EcoBoost , aynı zamanda “En İyi Yeni Motor” ve “1.0 Litrenin Altındaki En İyi Motor” ödüllerine de layık görüldü.

 • Tam Bağımsız Arka Süspansiyon
 • Dinamik Tork Kontrolü 
 • Otomatik Start-Stop Sistemi
 • Ford Akıllı Şarj Sistemi
 • Aktif Ön Izgara
 • Vites Artırma İkazı
 • Ford EcoMode Sürücü Bilgilendirme Sistemi

Güvenlik
Ford, Yeni Ford Focus ile bir değil iki Euro NCAP Advanced ödülünü birden kazanan ilk premium dışı marka oldu. Focus, çarpışma güvenliği açısından Euro NCAP’nin en yüksek notu olan “5 yıldız” notunu da aldı. Hem önden hem de yandan çarpışma testlerinde çocuk koruması konusunda tam puan alan Focus, yetişkin ve yaya güvenliği kategorilerinde de mükemmel sonuçlar elde etti.

 • Akıllı Güvenlik Sistemi
 • Elektronik Denge Programı (ESP)
 • Elektronik Fren Gücü Dağıtımı (EBD) ve Anti-Blokaj Fren Sistemi (ABS)
 • Acil Durum Fren Desteği (EBA)
 • Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi
 • Bi-Xenon Farlar
 • Otomatik Kararan İç Dikiz Aynası

Daha Fazla Bilgi İçin: Yeni Ford Focus

Günde 19 TL’ye Ford Sahibi Olun

Ford Temmuz Kampanyası

Günde 19 TL’ye Ford Sahibi Olun:

Temmuz’un en sıcak kampanyası Ford’da! Temmuz ayında hayalinizdeki Ford’a günde sadece 19 TL’den başlayan fiyatlarla kavuşun! Hemen size en yakın Ford Yetkili Satıcısı’na gelin, günde 19 TL’ye Ford fırsatını kaçırmayın!
  

Araç Modeli   Araç Fiyatı  
   Peşinat  
Kredi
  Tutarı  
   Vade   
Günlük
Taksit Tutarı
Fiesta – Trend 5K1.25i 82PS 33.310TL 8.310TL    25.000TL 60 Ay 19 TL
Focus – Trend 5K1.6i 125PS 44.625TL 7.625TL 37.000TL 60 Ay 29 TL
C-MAX – Trend 1.6i 125PS 47.345TL 10.345TL 37.000TL 60 Ay 29 TL
Mondeo – Trend 4K 1.6i TDCi 115PS 68.500TL 19.500TL 49.000TL 60 Ay 39 TL
Transit Connect – K210S 1.8 TDCi 75PS 30.915TL 4.915TL 26.000TL 60 Ay 19 TL
Transit – 350L Van 155PS-GP 51.810TL 12.810TL 39.000TL 60Ay 29 TL

 Detaylı bilgi için Ford Direkt Hattı 444 3673 (444 FORD)’u arayın. 

Tabloda belirtilen binek araç taksit tutarları, kampanya faizi ile kullanılan gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu Ford Finans kredilerinde geçerlidir. Günlük 19 TL taksit tutarı; 25.000 TL tutar ve 60 ay vadede aylık %0,90 kampanya faizi ile aylık 568 TL taksite eşittir ve aylık toplam maliyet oranı %1,16, yıllık toplam maliyet oranı %13,92 olmaktadır. Günlük 29 TL taksit tutarı; 37.000 TL tutar ve 60 ay vadede aylık %0,99 kampanya faizi ile aylık 866 TL taksite eşittir ve aylık toplam maliyet oranı %1,24, yıllık toplam maliyet oranı %14,88 olmaktadır. Günlük 39 TL taksit tutarı; 49.000 TL tutar ve 60 ay vadede aylık %1,03 kampanya faizi ile aylık 1.161 TL taksite eşittir ve aylık toplam maliyet oranı %1,28, yıllık toplam maliyet oranı %15,36 olmaktadır.
Tabloda belirtilen ticari araç taksit tutarları, kampanya faizi ile kullanılan tüzel ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu Ford Finans kredilerinde geçerlidir. Günlük 19 TL taksit tutarı; 26.000 TL tutar ve 60 ay vadede aylık %0,91 kampanya faizi ile aylık 571 TL taksite eşittir ve aylık toplam maliyet oranı %1,03, yıllık toplam maliyet oranı %12,36 olmaktadır. Günlük 29 TL taksit tutarı; 39.000 TL tutar ve 60 ay vadede aylık %1,00 kampanya faizi ile aylık 879 TL taksite eşittir ve aylık toplam maliyet oranı %1,10, yıllık toplam maliyet oranı %13,20 olmaktadır.
Bahsi geçen binek araçların ortalama yakıt tüketimi 100 km’de 4.1L ile 7.7L arasında, CO2 emisyon değerleri ise 107 g/km ile 187 g/km arasında değişmektedir. Araç fiyatına sigorta bedeli dahil değildir. Araç görselleri tabloda belirtilenlerden farklılık gösterebilir
.

Yukarıda belirtilen aylık ve yıllık maliyet oranlarına; kredi tutarları, taksit tutarı ve vade için, bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 525TL dosya masrafı ve vergiler dahil edilmiştir.

Ford Kampanya Sayfası