Etiket arşivi: ford options

Ford Options İle Taksitle 2012 Model Ford Sahibi Olmak Elinizde!

ford options kampanyası

Ford Options ile Ford sahibi olmak elinizde!

Hayalinizdeki 2012 model Ford’lar, hayal edemeyeceğiniz kadar çok ödeme seçeneği ve Eylül ayına özel Ford Options fırsatlarıyla Ford Yetkili Satıcıları’nda! 
 Ford’unuzu Ford Options ödeme seçenekleriyle alın, ister ilk teklifi seçerek Ford’unuzu başka bir Ford’la takas edin, ister ikinci teklifi seçerek Ford’unuzu iade edin, isterseniz de üçüncü teklifi seçerek Ford’unuzu güzel günlerde kullanmaya devam edin.

 Ayda 579 TL’lik ödeme seçenekleriyle Yeni Ford Focus ve ayda 460 TL’lik ödeme seçenekleriyle de Ford Fiesta sahibi olma fırsatı için, hemen bir Ford Yetkili Satıcısı’na gelin!

 Detaylı bilgi: Ford Direkt Hattı 444 3673 / 444 FORD

*Ödeme seçenekleri değişiklik göstermektedir.

Ford Options kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.
 
Tüm Binek araç modellerine 20.000TL 20 ay %0.50 faizli kampanyalı kredi imkani ile sahip olabilirsiniz.

Ford Options İle Tanışın

Ford Options sizi farklı seçenekleriyle şaşırtacak, sitede yer alan tanıtımı şöyle:

Ford Options aracınızı standart krediye göre %40 a varan oranlarda düşük taksitlerle finanse etmenizi sağlayan bir ödeme sistemidir. Ayrıca Ford Options size her iki ya da üç yılda bir yeni bir Ford marka araç kullanma fırsatı sunar.

Nasıl Bir Ödeme Sistemi?

Ford Options sizin belirleyeceğiniz bir peşinat, düşük aylık taksitler ve son ödemeden oluşan finansal bir ödeme sistemidir.

Sistem Nasıl İşliyor?

 • Hangi aracı almak istediğinize karar veriyorsunuz.
 • Size uygun  gelen ödeme dönemlerini seçiyorsunuz.
 • Aracınızın değerinin* en az %30’u tutarında peşinat ödemesi yapıyorsunuz.
 • Seçtiğiniz vadeye göre vade sonunda ödemeniz gereken aşağıdaki son ödeme tutarları belirleniyor.
  -24 aylık vade seçeneğinde araç değerinin %40’ına denk gelen son ödeme
  -36 aylık vade seçeneğinde araç değerinin %35’ine denk gelen son ödeme
  Peşinat ve son ödeme tutarı, aracınızın fiyatından çıkarılıyor. Bu sayede standart krediye göre daha düşük aylık taksit seçeneklerine ulaşıyorsunuz. 36 ay ve 24 ay vadeli ödeme tablolarını (Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Mondeo), sitedeki ilgili başlıklara tıklayarak inceleyebilirsiniz.
 • Ford Bayiinizdeki yetkili, başvurunuzu Ford Finans’a iletiyor. Finans belgeleri tamamlandığında ise yeni arabanızı kullanmaya hemen başlayabiliyorsunuz.
 • Anlaşmanın sonunda ise aşağıdaki üç harika opsiyondan birini seçme imkanı sunuluyor.

Son Ödemede Sunulan Opsiyonlar:

Opsiyon 1: Başka Bir Araç Seçmek:
“Ford’unuz hep yeni kalsın.”
Aracınızın sözleşmede belirtilen koşulları** sağlaması durumunda dilerseniz aracınızı satın aldığınız yetkili satıcıda takas ederek yeni bir araç alabilirsiniz. Böylece 2-3 yılda bir aracınızı yenileme şansını yakalayabilirsiniz. Bu opsiyonda vade bitimindeki son ödemeniz sizin yerinize yapılır. Yetkili satıcı aracınızı piyasa koşullarında değerlendirerek, vade sonundaki son ödemenizi sizin yerinize kapatır. Piyasa koşullarında verilen fiyatın vade sonundaki son ödemenin üzerinde olması durumunda ise aradaki farkı bir sonraki yeni aracınızın peşinatı olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz aracınızı kendiniz satarak da hesabınızı kapatabilirsiniz.

Opsiyon 2 : Aracınızı Elinizde Tutmak:
“Ford’unuzu kullanmaya devam edin.”
Aracınızı elinizde tutmaya karar verirseniz, yapmanız gereken sadece son ödemeyi yapmak. Ödemeyi yaptıktan sonra araç sizindir.

Opsiyon 3 : Aracı İade Etmek:
“Kısa vadeli ihtiyaçlarınız için Ford.”
Aracınızın sözleşmede belirtilen koşulları** sağlaması durumunda dilerseniz herhangi bir ek ödeme yapmadan aracınızı aldığınız yetkili satıcıya iade edebilirsiniz.

Ford Options ile ilgili detaylı bilgi almak için Ford Yetkili Satıcılarını ziyaret edebilirsiniz.

*Aracınızın değeri, Ford Otosan fiyat listelerinde tavsiye edilen, bandrol, sigorta ve tescil masrafları hariç, KDV dahil fiyattır.
**Sözleşmede belirtilen koşullar ve Ford Options ile ilgili detaylı bilgi almak için Ford Yetkili Satıcılarını ziyaret edebilirsiniz.

Ford Options ile ilgili detaylı bilgi almak, size en yakın Ford yetkili satıcıları ve fazlası için tıklayınız.