Etiket arşivi: ford tourneo

Tourneo Custom/Transit Custom Şubat Ayı Özel Fırsatı

ford tourneo kampanya

Tourneo Custom/Transit Custom Şubat Ayı Özel Fırsatı

Şubat ayında ticaret erbabının yüzü bu kampanya ile gülecek! Ticaretin makam aracı Tourneo Custom ve Transit Custom, 30.000 TL’ye 24 ay 0 faiz fırsatıyla sizi bekliyor.
 
Siz de hemen en yakın Ford yetkili satıcısına gelin, ticarette makam ayrıcalığını yaşamaya başlayın!
 
Detaylı bilgi için Ford Direkt Hattı 444 3673 (444 FORD)’u arayın.
 
Ford Tourneo Custom uluslararası bağımsız kuruluş Euro NCAP’in çarpışma testlerinde en yüksek puan olan 5 yıldız almıştır.
Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı Transit Custom/ Tourneo Custom 2012 Model yılı araç alımlarının konu olduğu 30.000TL tutarlı ve 24 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.250TL’dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 525TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,15, yıllık toplam maliyet oranı %1,80 olmaktadır.
 

Yeni Ford Tourneo Custom Ticaretin Makam Aracı

ford tourneo custom

Yeni Ford Tourneo Custom

Yeni Tourneo Custom çok yakında geliyor. Dikkat çekici dış görünüşünün altında, üstün donanım özellikleri ve konforuyla kendi segmentinde çığır açacak.

8+1 koltuklu Tourneo Custom Minibüs ile lüksü, yolcularınızla paylaşmaya ne dersiniz? Binek araçlarınkine benzer kabiniyle birlikte, 30 farklı düzende kullanılabilen Esnek Arka Koltuklar deri döşeme seçeneğiyle üst sınıf bir yolculuğu garantiliyor. İleri teknolojik özellikleri arasında Geri Görüş Kamerası, yetenekli Ford SYNC sesle kontrol ve Acil Durum Yardım sistemi de yer alıyor. Aerodinamik tasarımı, ekonomik Euro 5 motor seçenekleri ve Otomatik Start-Stop Sistemi gibi yakıt tasarrufu sağlayan teknolojileriyle de, sınıfında en verimli araçlardan biri olarak dikkat çekiyor. Ayrıca güvenliğiniz için Dinamik Tork Kontrollü ESP Sistemi standart olarak sunulmaktadır.

İster turizm sektöründe, personel taşımada veya vip araç sınıfında, isterseniz aileniz ve arkadaşlarınızla güvenli, konforlu yolculuklar yapmak amacıyla kullanın; Yeni Tourneo Custom’ın fark yaratacak avantajlarından mutlaka yararlanacaksınız.

Detaylı Bilgi