Etiket arşivi: honda

Honda Civic Sedan. Şimdi al, Ekim 2015’te öde!

hondataksit Civic Sedan 2014 kasim dergi format 5 CS5

 

Yeni stil, yeni heyecan. Honda Civic Sedan. Şimdi al, Ekim 2015’te öde!

hondataksit

· Yeni sportif ön ızgara ve jantlar
· Anahtarsız giriş ve çalıştırma
· Türkçe bilgi ekranı i-MID
· Deri koltuklar
· Eller serbest telefon
​· Lastik basınç ikaz sinyali

Elegance ve Executive versiyonlarında sunroof, koltuk ısıtma, Xenon far standart!

• Kredi, navigasyon ve takas kampanyaları sıfır km araç alımlarında, 1 – 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
• Navigasyon kampanyası; Civic Sedan Executive ve Civic Sedan Black Edition versiyonları için geçerli, 2014 model Civic Sedan araçlar, 2015 model Civic Sedan Dream, Civic Sedan Premium, Civic Sedan Elegance ve bayi stoğunda bulunan Radyo / CD çalar + MP3’lü araçlar için geçerli değildir. Kredi kampanyası, tüm Civic Sedan model araçlar için geçerlidir. Honda Türkiye A.Ş. kampanyanın içeriğini değiştirmek ya da kampanyayı tümü ile ya da kısmen yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.
• Kredi kampanyası ve takas kampanyası birleştirilemez.
• Kredi uygulaması anlaşmalı finans kuruluşları tarafından sağlanmaktadır. Kredi kuruluşlarının kredi başvurusunu reddetmeleri ve kredi kullandırmamalarından Honda Finans ve Honda Türkiye A.Ş. sorumlu değildir.
• İlanda verilen detaylı kredi tablosu hemen ödeme yapılması koşuluyla, eşit ödeme kapsamında aylık ödenecek taksitleri belirtmektedir. Şimdi al Ekim 2015’te öde kampanyası için faiz oranları ve aylık ödenecek taksit tutarları farklıdır.
• Yıllık Ferdi Kaza Sigortası ve istihbarat ücreti yaklaşık 65 TL olup belirtilen maliyet oranlarına dahil edilmiştir. Sigorta bedeli yaklaşık bir değer olup, müşterinin yaşı, mesleği ve kredi tutarına göre değişkenlik göstermektedir.
• LTV oranı, nihai fatura değeri elli bin Türk Lirası’nı aşan binek araçlarda, bedelin elli bin Türk Lirası’na kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, elli bin Türk Lirası’nın üstünde olan kısım için yüzde elli olarak uygulanır.
• Finans kuruluşları tarafından faiz oranları üzerinde gerçekleşecek herhangi bir değişiklik kampanyaya yansıtılabilecektir.
• Civic Sedan 1.6 Dream Benzinli araç için CO2 emisyonu (gr/km) 154, birleşik yakıt tüketimi 6.7 lt/100 km değerlerindedir.
• 6 yıl veya 150.000 km uzatılmış şartlı garanti ile ilgili detaylı bilgiyi www.honda.com.tr veya Honda Yetkili Satıcıları’ndan edinebilirsiniz.

 

Honda Civic Tutkusu 40 Yaşında!

Honda Civic 40. Yıl

Honda Civic Tutkusu 40 Yaşında!

Civic 40. Yaşını Kutluyor

1972’de başlayan serüvenimiz tüm heyecanıyla bugün devam ediyor.

1970’lerin başı. Dünya değişiyor. Teknoloji gelişiyor. Otomobiller hayatımıza girmeye başladı. ARGE departmanı hem Japonya hem de dünya pazarı için bir otomobil geliştirme görevi verildi. Böylece Civic serüveni başlamış oldu. 2 yıl içinde ilk Civic doğdu. Büyük kutlamalarla 1972 yılında üretim bandından inen Civic, bugün 9 farklı nesil ile dünya genelinde 20 milyondan fazla sattı.

Civic 40. yaşını kutluyor!

Dünya’nın en bilinen otomobil modellerinden biri olan Civic, bu yıl 40. yaşını kutluyor. 9. nesil ile ülkemizde Ocak ayında satışa çıkan yeni Civic Sedan, 40. yaşını özel fırsatlarla kutluyor. Yeni Honda Civic Sedan’lar dosya masrafsız, 20.000TL’ye kadar 12 ay %0,40 faiz oranıyla sizleri Honda bayilerinde bekliyor.

Kredi Tutarı Vade Taksit Tutarı Faiz Oranı Dosya Masrafı Aylık Maaliyet Oranı Yıllık Toplam Maaliyet
20.000 TL 12 1.719 TL 0.40% 0 TL 0.48 % 5.88 %

HondaFinans (Honda Türkiye A.Ş. ile anlaşmalı banka ve finans kuruluşları) tarafından kullandırılan krediler için geçerlidir. Örnek ödeme planları  06.06.2012 tarihli faiz oranlarına göre hazırlanmıştır ve faiz oranları piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir. Vade ve kullanılan kredi oranına göre faiz oranları değişmektedir. Kampanya kapsamında faiz oranları 0 km. Civic Sedan araçlar için geçerlidir. Aylık ve yıllık maliyet oranı hesaplamasına kasko dahil edilmemiştir.

Detaylı Bilgi