Etiket arşivi: kredi

Hyundai Kredi

Hyundai Kredi, Hyundai’nin Teb Tüketici Finansman A.Ş. (TEB Cetelem) ile yaptığı işbirlikten doğan ve tüketicilerin kredi ihtiyaçlarını cevaplamaya yönelik çözümler sunan bir pazarlama aracıdır.

Hyundai Kredi, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel, hızlı ve güvenilir kredi çözümleri sunan bir programdır, ayrı bir tüzel kurum değildir.

Hyundai Kredi’nin amacı nedir?

Hyundai Kredi, müşterilerimize en cazip koşullarda kredi çözümleri sunmayı, müşterilerimizin üstün nitelikli araçlarımıza ulaşılabilirliklerini artırmayı ve kredi kullanımı sırasındaki operasyonel zorlukları en aza indirmeyi hedeflemektedir.

Hyundai Kredi, Hyundai yetkili satıcılarından çıkmadan hızlı ve kolay bir biçimde kredi kullanma opsiyonunu sağlayarak müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

1. Uzun Vade Seçeneği*

Tüm binek modellerimiz için Hyundai Kredi’den kullanılan krediler 60 aya kadar vadelendirilebilir.
48-60 ay arası vadeler için araç bedelinin 30%’inin peşin ödenmesi gerekmektedir.
H100 modelimiz için ise maksimum vade 48 aydır.

*Koşullar için lütfen bir yetkili satıcıyla temasa geçiniz.

2. Ertelemeli Ödeme*

Tüm modeller için Hyundai Kredi’den kullanılan krediler 5 aya kadar ertelenebilir. Ertelenen her ay için faiz oranı 0,01% artacaktır. Kamu Personeline %70, diğer müşterilerimiz için toplam ödenecek tutarın %60’ına kadar kredi verilebilir.

*Koşullar için lütfen bir yetkili satıcıyla temasa geçiniz.

http://www.hyundai.com/tr/tr/Shopping/HyundaiCredit/index.html

Ford Finans

ford finans

Ford Finans ile kendi aracınıza sahip olmak artık çok kolay!

Yalnızca başlangıç peşin ödemenizi yaparak, kalan tutarı vade seçeneklerine ve faiz oranlarına göre taksitlendirebilirsiniz. Bu sayede ödemelerinizin tutarını tam olarak bilir ve bütçenizi buna göre hazırlayabilirsiniz.

Genel Bakış:
  
Ford Finans geleneksel taksitli satış modeline dayalı olan bir ödeme sistemidir ve aracınızı finanse etmenin uygun ve basit bir yoludur. Satın alacağınız sıfır kilometre veya her marka ikinci el araç için Ford Finans kredisi kullanabilir, sıfır kilometredeki araçlar için 60 aya, ikinci el araçlar içinse 48 aya varan vadelerle, bütçenizi zorlamadan, kolayca geri ödeyebilirsiniz.
Özellikler ve Avantajlar: 
Esnek şartları sayesinde taksitlerinizi finansal durumunuza göre ayarlayabilirsiniz. Ve sözleşmenin sonunda, Ford aracınıza sahip olursunuz. Bu seçeneği, yeni veya ikinci el araç almak için kullanabilirsiniz.

Özet;

• Sözleşmenin sonunda araca sahip olursunuz
• Esnek şartları değişen vade seçenekleri ile bütçenize uygun düzenleyebilirsiniz
• İstediğiniz zaman Sözleşmeyi sonlandırabilirsiniz

 
 Sistem Nasıl İşliyor?
 
Ford Finans ile peşin ödeme miktarınızı ve vade sürenizi belirledikten sonra form doldurmanız yeterli. Daha sonra Ford aracınıza binip gidebilirsiniz.

Özet;

• Satın almak istediğiniz Ford modeline karar verin
• Ödemek istediğiniz peşinat tutarını belirleyin
• İhtiyaçlarınıza uygun geri ödeme süresini belirleyin
• Ford Yetkili Satıcılarındaki finansman uzmanı, seçimlerinize göre aylık ödemelerinizi hesaplayacaktır.

Ford Finans hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.