Etiket arşivi: mercedes

Mercedes A-Serisi’nde Çifte Fırsatla Sizi Kimse Durduramayacak!

A_Serisi_Temmuz

A-Serisi araçlara özel olarak hazırlanan Temmuz ayı kampanyasında Mercedes-Benz Kasko’yu tercih etmeniz durumunda 90.000 TL kredi tutarı için % 0,75 gibi avantajlı bir faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle kurumsalda 2.881 TL’den, kişiselde ise 2.938 TL’ den başlayan aylık ödemelerle A-Serisi araçlara sahip olabilirsiniz. Üstelik kampanya dahilinde 1, 2 veya 3 yıllık kasko paketi opsiyonlarından birini seçebilirsiniz.

Kasko kullanımı alternatifini tercih etmediğinizde ise 90.000 TL kredi tutarı için % 0,85 faiz oranıyla hazırlanan diğer bir ödeme planında 36 aya varan vade seçenekleriyle, kurumsalda 2.934 TL’den, kişiselde ise 3.000 TL’den başlayan aylık ödemelerle A-Serisi araçlara sahip olma imkanı sunuluyor.
Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler

mc

Ödeme Planları Tipleri:

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, hayalinizdeki araca kavuşmanız için size en uygun finansal çözümleri sunar. İşte, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Mercedes-Benz, Jeep, Dodge, Setra ve smart bayilerinde müşterilerinin ihtiyaçlarına göre sunduğu farklı finansal ürünler:
Eğer sabit ve düzenli bir gelir sahibiyseniz, Standart Ödeme Planı tam size göre olabilir. Seçtiğiniz vade boyunca aylık sabit geri ödemelerle, dilediğiniz otomobile sahip olabilirsiniz.
Kısacası Standart Ödeme Planı ile “Standart Dışı” bir yaşamı planlayabilirsiniz.
 
Geliriniz mevsimsel olarak değişiyorsa, bizde ödemeleriniz de mevsimsel olarak değişmeli. Size ve şirketinize özel ödeme koşulları ile gelirinizin arttığı dönemlerde büyük ödemelerinizi yaparken, gelirinizin nispeten azaldığı dönemlerde küçük ödemelerinizi yapabilirsiniz.
+3 Finansman Ödeme Planı ile aylık düşük ödemeler ve vade sonunda toplu bir ödeme ile otomobilinize sahip olabilirsiniz. Üstelik arzu ederseniz son ödeme tutarını standart finansman koşulları ile tekrar kredilendirebilirsiniz.
               
İşinize en uygun ve size en yüksek verimi sağlayacak aracınızı seçerken, üst yapınızı da ihmal etmiyoruz. Ödeme gücünüz doğrultusunda, aracınız ile birlikte üst yapınıza da, size özel koşullarla finansman sağlıyoruz. Yatırımınızla ilgili çözümlere, bir bütün olarak, tek noktada ulaşabilirsiniz.
http://www.mercedes-benz-finansalhizmetler.com/urunlerimiz/finansman

Yeni A Serisi Mercedes’ler

yeni A Serisi

Yeni A Serisi Mercedes’ler
Yeni bir neslin kalp atışları
Yeni A 180, A 200, A  250

Tasarım

Farklı hatları, dinamik yüzeyleri ve coupé benzeri pencere hattı A-Serisinin sportif-duygusal dış görünümünü karakterize etmektedir.

Sportif

Dinamik ve verimli motoru ile yeni A-Serisi size sportif bir sürüş keyfi vaadediyor. 

Güvenlik

Çarpışma Önleme Yardımcısı, Şerit Takip Yardımcısı, Distronic Plus
Hiçbir konu Mercedes-Benz mühendislerini yeni emniyet teknolojilerini araştırmak kadar etkileyemez.

Eğlence

Yeni A Serisi sadece büyüleyici tasarımıyla değil, çoklu ortam ve eğlence sistemleri ile de sunduğu birçok heyecan ile tüylerinizi diken diken eder.

Kişiselleştirme

Yeni A-Serisi standart versiyonda bile kapsamlı donanıma ve ayrıntılara sahiptir. İsteğe bağlı üç tasarım ve donanım serisi Style, Urban ve AMG Sport ile Yeni A-Serisi, klasik zarafetten dinamik ve sportif olmaya kadar değişen bireysel bir karakter gösterir. Ve bu tasarım ve donanım serileri kapsamlı isteğe bağlı ekstra seçenekleri ile daha da özelleştirilebilir.

http://www.mercedes-benz.com.tr

Yeni A Serisi Fiyat Listesi