Etiket arşivi: opel finans

Opel Finans Sistemi

opel finans sistemi

Opel Finans Sistemi (OFS)

Bir Opel sahibi olmayı düşünüyorsanız size yeni bir haberimiz var. Opel, çözüm ortakları ile size özel finansal çözümler sunan bir sistem geliştirdi! OFS. Yani Opel Finans Sistemi.

Opel Finans Sitemi ile hayalinizdeki Opel’e sahip olabilirsiniz
Artık nasıl otomobil sahibi olacağınızı ya da eski arabanızı yenisiyle nasıl değiştireceğinizi düşünmenize gerek kalmadı. Hemen bir Opel bayisine gidip istediğiniz otomobili seçin. Beğendiğiniz model için gerekli olan kredi uygulamaları Opel bayiniz tarafından sizin adınıza yürütülecektir. Kullanacağınız kredinin geri ödemelerini ise hiç dert etmeyin. OFS kapsamında, kredinizi avantajlı vade ve faiz oranlarından faydalanarak, bütçenizi zorlamadan geri ödeyebilirsiniz.
OFS kapsamında kredi kullanıldığında hayat sigortası zorunluluğu yoktur. Unutmayın, Opel Finans Sistemi Opel bayisinde başlar, Opel bayisinde sona erer.

OFS iş hayatınızda da yanınızda
OFS kapsamında, bireysel kredinin yanı sıra, ticari kredi kullanma imkanı da bulunmaktadır. Ticari olarak alınan kredilerde sabit faiz garantisi sunulmaktadır. Bu sayede iş hayatınızda da OFS avantajlarından faydalanarak kazancınıza kazanç katmanız çok kolay.
Otomobil kredisi almak için hemen başvurabilirsiniz
OFS kapsamında otomobil kredisi kullanmak için Opel Bayinize hemen başvurabilirsiniz. OFS’nin size sunduğu kısa onay sürecini takiben en kısa sürede, bayinizden çıkmadan kredinizi alabilir ve kullanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Opel Finans Sistemi İle Taksitle Opel Sahibi Olabilirsiniz.

taksitle araba opelBir Opel sahibi olmayı düşünüyorsanız  Opel’in çözüm ortakları ile birlikte  geliştirdiği Opel Finans Sistemi sayesinde hayallarinizdeki Opel’e uygun şartlarla ve taksit olanaklarıyla sahip olabilirsiniz.

Bir Opel bayisine gidip istediğiniz otomobili seçtiğinizde beğendiğiniz model için gerekli olan kredi uygulamaları Opel bayisi tarafından sizin adınıza yürütülecektir. Kullanacağınız kredinin geri ödemelerini OFS kapsamında, avantajlı vade ve faiz oranlarından faydalanarak, bütçenizi zorlamadan geri ödeyebilirsiniz.

OFS kapsamında kredi kullanıldığında hayat sigortası zorunluluğu yoktur.

OFS kapsamında, bireysel kredinin yanı sıra, ticari kredi kullanma imkanı da bulunmaktadır. Ticari olarak alınan kredilerde sabit faiz garantisi sunulmaktadır. Bu sayede iş hayatınızda da OFS avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Otomobil kredisi almak için Opel Bayisine hemen başvurabilirsiniz. OFS’nin size sunduğu kısa onay sürecini takiben en kısa sürede, bayinizden çıkmadan kredinizi alabilir ve kullanabilirsiniz.

Opel websitesi, kampanyalar, bayiler, broşür isteği ve daha fazlası için tıklayınız.