Etiket arşivi: toyota kampanya

100TL Peşinat İle Toyota!

 

100 TL PEŞİNAT İLE TOYOTA SAHİBİ OLMAK ARTIK MÜMKÜN…

Toyota Finans Sistemi bir ilke daha imza attı. 100 TL peşinat ile ara ödemesiz artık herkes istediği model bir Toyota sahibi olabilecek. Hayalini kurduğunuz Toyota’ya hemen sahip olup, dilerseniz ödemelerinize 2014 yılının Mayıs ayında başlayabileceksiniz.

Toyota Finans sistemi 100 TL peşinat ile Toyota sahibi olmak isteyenlere mükemmel bir fırsat sunuyor. Müşterilerine verdiği önemi bir kez daha kanıtlayan Toyota, Toyota Finans sistemi ile yine bir ilke imza atarak 100 TL peşinat ve ilk taksitin Mayıs 2014’de ödenmesini sağlayan yeni bir finansal sistemi devreye aldı. Kişiye özel finansal çözümleriyle bugüne kadar binlerce kişiyi Toyota sahibi yapan Toyota Finans Sistemi 100 TL peşinat ile Toyota sahibi olma dileklerini gerçeğe dönüştürecek.

Üstün teknoloji ürünü Toyota’lara sahip olmak isteyenler Toyota Finans Sistemi ile 100TL peşinat ödeyecek ve dilerlerse kalan ödemelerini 2014 yılının mayıs ayından itibaren eşit taksitlerle yapabilecekler. Bunun dışında hiçbir ara ödeme veya balon ödemede de bulunmayacaklar. Toyota Finans sisteminin anlaşmalı olduğu finans kuruluşlarından kullanılabilecek kredi ile üstün teknolojilere sahip herhangi bir Toyota modeline sahip olmak artık çok kolaylaşacak.

Toyota Finans Sistemi’nin “100 TL Peşin Toyota Sizin” kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler, Türkiye’nin 57 noktasında hizmet veren Toyota Plazalara uğrayarak gerekli bilgileri alabilirler.

Daha fazla bilgi için tıklayın bayimiz sizi arasın.

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin anlaşmalı finans kuruluşlarıyla birlikte yürüttüğü çözüm sistemi olan Toyota Finans tarafından sunulan 100TL peşinat ve 6 ay taksit erteleme seçenekli kredi imkanından yararlanılması, Toyota Finans’ın anlaşmalı kredi kuruluşlarının kredi kullandırmaya ilişkin kesin onay vermesine ve kredi başvurusunun nihai değerlendirme sonucuna tabidir. Kredi kuruluşlarının, kredi başvurusunu reddetmeleri ve kredi kullandırmamalarından Toyota Finans ve Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. sorumlu değildir. 6 ay taksit erteleme seçeneği sabit taksitli kredilere özgü olup, balon ödemeli kredilerde uygulanmamaktadır. Aracın plaka, bandrol, ruhsat ve trafik sigortası bedelleri ve kredinin dosya masrafı, araç tesliminden önce müşteriden nakden tahsil edilir. Ödeme seçeneklerine ve kampanyaya ilişkin ayrıntılı bilgiye Toyota Plazalardan ulaşabilirsiniz.

Toyota Corolla Dizel 9000 TL Peşin 900 TL Taksitle!

toyota corolla 2013 kampanya

Toyota Corolla Dizel 9000 TL Peşin 900 TL Taksitle!

900 Liraya tatile gidemezsiniz ama tatile Corolla Dizel ile gidebilirsiniz!

Haziran 2013 Toyota özel kampanyası ile Toyota Corollo dizel 9000 TL peşinat ve 900 TL den başlayan taksitlerle sizi bekliyor. Hemen bir Toyota bayisine gidin veya tıklayın bayi sizi arasın.

www.toyota.com.tr

 

 

Toyota’nızı hemen alın, Taksitlere 2012’de başlayın!

toyota 2012'de öde kampanyası

Toyota’nızı hemen alın, Taksitlere 2012’de başlayın!
Dilediğiniz Toyota’yı Toyota Finans’la şimdi alın, onunla doya doya bir yaz yaşayın.

Avensis 9000 TL peşin, 950 TL’den başlayan taksit seçenekleriyle, Auris 6000 TL peşin, 650 TL’den başlayan taksit seçenekleriyle Toyota Plazalar’da.

*Toyota Finans, Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin anlaşmalı finans kuruluşları ile birlikte yürüttüğü çözümler sisteminin bütününe verdiği isimdir ve ayrı bir şirket değildir. Kampanyada belirtilen kredi koşulları anlaşmalı finans kuruluşlarının belirlediği şartlarda geçerlidir. İlanda yer verilen modellerin CO2 salımı 125-165 gr/km ve birleşik yakıt tüketimi 4.7-7.1 lt/100 kmdeğerleri arasında değişmektedir. Ödeme erteleme seçeneği sabit taksitli kredilere özel olup, balon ödemeli kredilerde yararlanılamaz. Örnek ödemeler 48 aylık balon ödemeli kredi seçeneğinde geçerli olup, Auris 1.33 lt comfort modeli için 12.953 TL, Avensis 1.6 Elegant modeli için 17.048 TL son taksit tutarları uygulanmaktadır. Diğer ödeme seçenekleri ve ayrınıtlı bilgi Toyota Plazalar’da.

Toyota Takas Kampanyası

Toyota’dan Çok Cazip Bir Kampanya:

Eski arabanızı takasa getirin, yepyeni bir Toyota’yı götürün! Mayıs’a kadar taksit ödemeyin!

toyota kampanya
Bitmek üzere olan garanti süresi, küçük bir çizik veya rahatsız edici bir tıkırtı… Siz iyisi mi arabanızı Toyota Plazalara getirin, hızla ve çok avantajlı koşullarla değerlendirilsin, istediğiniz Toyota’yı götürün.

60 ay vade üzstelik %0,79 faizle!

İster 6 ay, ister 60 ay… Kredinizin vadesi ne olursa olsun faiz oranınız değişmesin. 60 aya kadar vadeli ve %0,79 faizli kredi Toyota Finans’ta!

Dosya masrafı yok!

Siz Toyota’nızı beğenin yeter! Kredi işlemlerinden doğan ve 600 TL’te varan dosya masraflarını Toyota Finans sizin için ödesin.

5000 TL’ye varan indirim!

İstediğiniz Toyota modelini seçin, 5000 TL’ye varan özel Toyota Finans indirimlerinden yararlanın.

Şimdi al, ilk taksiti Mayıs’ta öde!

Eşit ödemeli kredi seçenekleri şimdi 4 ay ödeme ertelemeli… Toyota’nızı hemen alın, taksitleri 5 ay sonra ödemeye başlayın.

*Belirtilen kredi koşulları, anlaşmalı finans kuruluşları tarafından verilen kredilerde gecerlidir. Yer verilen örnek ödemeler en düşük donanımlı modeller için 48 aylık balon ödemeli kredi seçeneğinde geçerli olup, bu seçenekte son taksit Yaris için 3.080 TL, Corolla için 3.069 TL, Avensis için 9.350 TL , Auris için 9.012 TL’dir. İlanda yer verilen modellerin CO2 salımı 139-164 gr/km ve birleşik yakıt tüketimi 4.6-7.1 lt/100 km değerleri arasında değişmektedir. İlanda söz edilen indirimler modellere göre değişiklik göstermektedir. Ödeme seçenekleri ve ayrıntılı bilgi Toyota Plazalarda.

Toyota Kampanya sayfası için tıklayınız.

Toyoto’dan Aylık 500’e Yaris 600’e Auris 700’e Corolla 900’e Avensis

taksitle toyota kampanyası

 Toyoto’dan 5000 peşin ile aylık  500 TL ye Toyota Yaris,  600 TL ye Toyota Auris, 700 TL ye Toyota Corolla ve 900 TL ye Toyota Avensis fırsatını kaçırmayın.

Toyota hayali kuranlara, rakipsiz Toyota Finans avantajları!
Peşinat belli, taksit belli, ara ödeme yok! Her şey ortada!

 • 60 ay vade, üstelik %0,79 faizle!
  İster 6 ay, ister 60 ay… Kredinizin vadesi ne kadar olursa olsun, faiz oranınız değişmesin. 60 aya kadar vadeli ve %0,79 faizli kredi Toyota Finans’ta!
 • Şimdi al, ödemeye Nisan’da başla!
  Toyota Finans’ın sunduğu eşit ödemeli kredi seçenekleri şimdi 4 ay ödeme ertelemeli. Toyota’nızı hemen alın, taksitleri 5 ay sonra ödemeye başlayın.
 • Dosya masrafı Toyota Finans’tan!
  Siz Toyota’nızı beğenin yeter! KRedi işlemlerinden doğan ve 600 TL’ye varan dosya masraflarını Toyota Finans sizin için ödesin.
 • Size özel esnek ödeme seçenekleri!
  Balon ödemeli, ara ödemeli veya özel vadeli… Ödeme şartlarını ihtiyaçlarınıza göre belirleyebileceğiniz size özel kredi çözümleri de Toyota Finans’ta!
 • Birbirinden cazip indirimler!
  Yaris, Auris, Corolla, Verso, Avensis ya da RAV4… Toyota modellerinde 5000 TL’ye varan özel Toyota Finans indirimi sizi bekliyor.
 • Hızlı ve avantajlı takas imkanı!
  Eski aracınızı Toyota Plazalara getirin. Hızla ve çok avantajlı koşullarla değerlendirilsin, dilediğiniz Toyota ile takas edilsin.
*Belirtilen kredi koşulları anlaşmalı finans kuruluşları tarafından verilen kredilerde geçerlidir. Yer verilen örnek ödemeler en düşük donanımlı modeller için 48 aylık balon ödemeli kredi seçeneğinde geçerli olup, bu seçenekte son taksit Yaris için 3.080 TL, Corolla için 3.069 TL, Avensis için 9.350 TL, Auris için 9.012 TL’dir. İlanda yer verilen modellerin CO2 salınımı 139-177 gr/km ve birleşik yakıt tüketimi 4.6-7.6 lt/100 km değerleri arasında değişmektedir. İlanda söz edilen indirimler modellere göre değişiklik göstermektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Toyota’dan 4 Ay Ertelemeli 6000 TL İndirimli Kredi Fırsatı

Toyota’nı şimdi al, aralık’ta ödemeye başla!
Toyota Yaris, Toyota Auris, Toyota Avensis veya Toyota Corolla modelleri için fırsatlar Toyota Plazalarda sizleri bekliyor.  6.000 TL’ye varan indirimle %0,79 faizli ve ilk 4 ay ertelemeli kredi fırsatı sunan Toyota sizi taksitle araba sahibi yapıyor. Hemde 4 ay sonra ödemeye başlıyorsunuz. Daha detaylı bilgi ve size özel fırsatlar için tıklayın.

*İlanda yer verilen modellerin CO2 salınımı 109-169 gr/km ve birleşik yakıt tüketimi 4.1-7.2 lt/100 km değerleri arasında değişmektedir. Toyota’da metalik boya ve Toyota kalitesi için fiyat farkı alınmamaktadır.

*Bu kampanyada belirtilen kredi koşulları, anlaşmalı finans kuruluşlarında kullanılacak krediler için geçerlidir.

taksitle toyota