Kategori arşivi: Taksitle 2. El Araba

Taksitle 2. El Araba Seçenekleri. Taksitle İkinci El Araba İlanları

Bu Bahar Auris Çok Moda!

 

auris-taksitle

 

Bu Bahar Auris Çok Moda!

Toyota baharı fırsatlarla karşılıyor! Auris 47.750TL’den başlayan fiyat ve 700TL taksitle; Auris Touring Sports 800TL taksitle Toyota Plazalar’da sizleri bekliyor… Detaylı bilgi Toyota Plazalarda!

 

Nisan ayı kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler, Türkiye’nin 58 noktasında hizmet veren Toyota Plazalara uğrayarak detaylı bilgileri alabilirler.

Kampanyada belirtilen kredi koşulları anlaşmalı finans kuruluşunun belirlediği şartlarda geçerlidir. Kredi kuruluşunun, kredi başvurusunu reddetmesi ve kredi kullandırmamasından Toyota Finans ve Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. sorumlu değildir. Yukarıdaki görseller, taksit tutarı belirtilen modellerden farklılık gösterebilir. İlanda belirtilen taksit tutarları, 2015 model; 47.750 TL değerindeki Auris 1.33 Life ve 68.650 TL değerindeki Auris Touring Sports 1.6 Advance Multidrive S modelleri için, 36 aylık ödeme seçeneğinde, bireysel kredilendirme için geçerlidir. Auris 1.33 Life için peşinat tutarı 25.000 ve son ödeme tutarı 4.849 TL’dir. Auris Touring Sports 1.6 Advance Multidrive S için peşinat tutarı 35.000 ve son ödeme tutarı 17.599 TL’dir. İlanda yer verilen modellerin CO2 salımı 109-139 gr/km ve birleşik yakıt tüketimi 4.2-6 lt/100 km değerleri arasındadır. Ayrıntılı bilgi Toyota Plazalarda.

FordİkinciEl ile Sıfır Risk, Maksimum Güven!

fordikinciel

FordİkinciEl Hakkında

Türkiye otomotiv pazarının 11 yıldır değişmeyen lideri Ford Otosan, sektördeki 50 yılı aşkın tecrübesini ve uzmanlığını FordİkinciEl markasıyla sizlerle paylaşıyor. FordİkinciEl çatısı altında her marka ikinci el aracın alım, satım ve takas işlemi, Türkiye nin en yaygın yetkili satıcı teşkilatının tecrübesi, kalitesi ve şeffaflığı ile gerçekleşiyor. Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak kabul eden FordİkinciEl, ikinci elde birinci kaliteyi garanti ediyor.

 FordİkinciEl ile Sıfır Risk, Maksimum Güven

İkinci el araç pazarı, içerisinde bir çok risk barındırıyor; müşteriler kullanılmış bir araç alırken risk almak zorunda kalıyor ve güven eksikliği yaşıyorlar. FordİkinciEl de ise risksiz, güven dolu bir hizmet sizleri bekliyor. İkinci el araç almak, aracını satmak veya takas edip 0 km araç almak isteyen siz müşterilerimizi, FordİkinciEl’ de şunlar bekliyor:

 • Türk otomotivinin lider markasının sunduğu güvenilir ve kaliteli hizmet sayesinde; sadece Ford marka değil, her marka ikinci el araca en uygun şartlarla, güvenle sahip oluyorsunuz.
 • Almayı planladığınız ikinci el aracın, servis geçmişini kontrol ediyor, detaylı ekspertizini yapıyor ve sizi bilgilendiriyoruz. Ayrıca ikinci el aracın çalıntı, rehinli veya hacizli olması gibi sürprizlerle karşılaşma ihtimalini ortadan kaldırıyoruz.
 • Geniş yetkili satıcı ve servis ağı sayesinde, ekspertizli ve garantili ikinci el araçlara kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.
 • Beğendiğiniz araçla test sürüşüne çıkarak, içiniz rahat şekilde kararınızdan emin oluyorsunuz.
 • İkinciel araçlar için sunduğumuz garanti ve yol yardım hizmetleri sayesinde güvenle yolculuk yapıyorsunuz.
 • Bankaya gitmeye gerek kalmadan, uygun geri ödeme koşulları ile araç kredisi kullanıyorsunuz. Başvuru ve kredilendirme süreci, sizin yerinize doğrudan yetkili satıcımız tarafından takip ediliyor.
 • Siz sadece karar veriyorsunuz. Aracınızın noter satışı, devir ve ruhsat işlemleri yetkili satıcımız tarafından takip ediliyor. İşlemler sizin zahmetinize gerek kalmadan bitiriliyor.
 • Web sitemize üye olarak, beğendiğiniz araçları takip listenize ekleyebiliyor, aradığınız marka/model ikinci el araç herhangi bir yetkili satıcımızın stoğuna girdiğinde bizden mesaj alıyor ve kampanyalardan ilk siz haberdar oluyorsunuz.Her marka ve model; binek, ticari; dizel, manuel; otomatik vb., aradığınız tüm ikinci el araçlar kalite ve güvenle FordİkinciEl’ de buluşuyor.

Her Marka Araç FordİkinciEl’ de

Tüm segmentlerde sunduğu geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’ nin lider firması Ford Otosan, aynı çeşitliliği 2. el araba hizmetlerinde de siz müşterilerimize yaşatıyor. Satılık otomobil, satılık kamyonet, satılık van, satılık minibüs.. Aradığınız ikinci el araba, hangi segment, hangi marka olursa olsun; tüm araba markaları FordİkinciEl’ de kendine yer buluyor ve siz müşterilerimizin beğenisine sunuluyor.

Elinizde ikinci el otomobil, ikinci el kamyonet, ikinci el van veya ikinci el minibüs mü var? Satılık arabanızı elden çıkarmak için, oto galeri veya oto pazarlarında zahmet çekmenize ve zaman harcamanıza gerek yok. Elinizdeki 2. el araba, FordİkinciEl yetkili satıcılarında, FordİkinciEl uzmanlığı ve şeffaflığıyla değerlendiriliyor. İster ikinci el arabanızı, 0 km bir Ford’ la; ister başka bir ikinci el araba ile takas edin. Tercih sizin.

İkinci el araba mı arıyorsunuz? Geniş seçenekler arasından tercihinizi yaptıktan sonra, gerisini uzman ikinci el kadromuza bırakıyorsunuz. Aracınızın, devir, ruhsat, noter satış, kasko ve trafik sigortası işlemleri, FordİkinciEl yetkili satıcılarındaki uzman kadrolar tarafından takip ediliyor. Sizin zahmetinize gerek kalmadan, aracınız size teslim ediliyor. FordİkinciEl kapsamında;

 • Türkiye’ nin lider markasının sunduğu kaliteli ve güvenilir ikinci el araba hizmetleri sayesinde, her marka ikinci el arabaya kolaylıkla sahip oluyorsunuz.
 • Elinizdeki satılık araba her ne marka olursa olsun, içiniz rahat olarak FordİkinciEl yetkili satıcılarında değerlendiriyorsunuz; takas opsiyonlarından faydalanıyorsunuz.
 • Zahmet çekmiyorsunuz. Yetkili satıcılarımızdaki uzman kadrolarımız, sizin yerinize, noter satış, ruhsat, devir, trafik sigortası ve kasko işlemlerini yürütüyor..

İkinci el otomobil, ikinci el 4×4, ikinci el minibüs, ikinci el van, ikinci el kamyonet..Benzinli, dizel, manuel, otomatik satılık araba.. Tüm araba markaları FordİkinciEl kalitesi ve güvencesiyle sizlerle buluşuyor.

http://www.fordikinciel.com/

Carbook İle Onaylanmış 2. El Araçlar

Carbook

Kurumsal ikinci el otomotiv dünyasının en genç üyesi Carbook, yenilikçilikle kurumsallığı bir arada bulmak isteyen müşterilere en iyi bileşimi NISSAN Otomotiv A.Ş. güvencesiyle sunmak amacıyla deneyimli bir ekip tarafından 2012 Sonbaharı’nda kuruldu.

Bir NISSAN Otomotiv A.Ş. markası olan Carbook, ikinci el araç alım satım ve takas hizmetlerini Türkiye genelinde NISSAN bayileri ile gerçekleştiriyor; Nissan’ın alışılmış hizmet kalitesi ve standardı ile müşteri memnuniyetinin de garantisi veriliyor.

Onaylanmış 2.El Araçlar;

Carbook, titizlikle 101 noktası kontrol edilmiş ve belgelendirilmiş ve onaylanmış, her marka model ve yaşta otomobil ve hafif ticari aracın alım satımını yaparken şeffaflığı ön planda tutuyor; en iyi kredi koşulları ve garantinin de içinde bulunduğu birçok hizmeti birleştirerek sunan Carbook deneyimiyle, alım ve satımın tüm süreçlerinde “anahtar teslimi” mutluluk hedefleniyor.

Hizmetler:

Onaylama Süreci
Kurumsal ikinci elde beklentilerinizin en üst düzeyde karşılandığı Carbook Sistemi’nde aracın alım satımı, doğru ihtiyaç analizinin yapılmasıyla başlayan, aracın sorunsuz ve tüm yasal risklerden arıldırılmış teslimatıyla toplam mutluluk hedefine ulaşılan bir süreçtir.

Carbook’ta her araç ayrıntılı olarak incelenir, belgelendirilir, görünüm yenileme işlemi sonrası 0 km. deneyimine en yakın şekilde, risklerden arındırılmış olarak sahibini bulur.
Fiyat Verme
Aracın marka, model, yaş, kilometre, aksesuar gibi kriterlerine göre ekspertiz öncesi fiyat, uzmanlarımızdan alınabilir.
101 Nokta Kontrolü
Carbook’ta her araç 101 Nokta Kontrolü’nden geçirilir ve aracın tüm öyküsü gün ışığına çıkarılır.
Belgelendirme – Onaylama
Carbook’ta satışan her araç “Satış Ekspertiz ve Teslimat Formu” ile teslim edilir. Böylece aracın önceki yaşamındaki öyküsü, teslim anındaki kondiyonuyla beraber elinizde olur.
Devir İşlemleri
Carbook’ta alınan/satılan araçların tüm devir tescil işlemleri ehil ellerce eksiksiz yapılır. Böylelikle can sıkıcı formalitelerle uğraşmak zorunda kalmadan işlemlerinizi gerçekleştirirsiniz.
Takas Olanağı
Gerekli koşullar varken yeni araçla/ikinci el araçla takas olanağı sunulur.
Emanet Sergileme
Aracını en yüksek değerden satmak isteyenler için güvenli ve sigortalı ortamda en iyi ve güvenli çözüm sunulur.
Nakit Alım
Aracını nakit para karşılığı satmak isteyenler için olanaklar dâhilinde çözümler sunulur.
Kredi Seçenekleri
Showroom’da kolay başvuruyla en avantajlı kredi koşullarıyla Carbook araçlarına en kolay ve hızlı şekilde sahip olunur.
Sigorta
Tüm araç satışlarında sigorta hizmeti sunulur; gerek Zorunlu Trafik Sigortası, gerekse de Kasko Sigortası en uygun teklifi seçenekleri arasından seçilebilir.
Araç Görünüm Yenileme
Carbook’ta her araca görünüm yenileme işlemi yapılır. Dışından içine her ayrıntısı özel ürünlerle temizlenen araçlar yepyeni bir görünüme ve kokuya sahip olur.
Sanal Mağaza
Carbook’ta satılan araçlar ortak stok havuzunda bulunur. Böylece yalnızca bulunduğu ilde değil, Carbook’un olduğu her yerden satın/ teslim alınabilir.
Carbook Garanti
Gereken koşulları sağlayan araçlar Carbook Garanti ile satılır. Dileyen müşterilere ücreti karşılığında kapsam ve süre uzatma seçeneği sunulur.
Arşiv
Aracın bürokratik işlemlerini de içinde bulunduran dosyası, satış tarihinden itibaren beş yıl süreyle saklanır. Böylelikle araç tekrar değerlendirilmek istendiğinde satışta teslim edilen belgeler kaybedilmiş olsa dahi; aracın geçmişine ilişkin gerekli bilgiler rahatlıkla sağlanabilir; aracın hızlı ve değerinde satışı gerçekleştirilir.
Ücretli Ekspertiz
Aracını kendisi değerlendirmek isteyenler , ücret karşılığında 101 Nokta Ekspertiz raporu alabilir.

http://www.carbook.com.tr

Ford’da Özel İndirimler ve 0 Faiz Fırsatı

Ford Binek Arac Kampanyası
Hayalinizdeki Ford için hayal edemeyeceğiniz fırsat!

Ford hayalleriniz bu bahar gerçek oluyor! 24.000TL’ye, 20 ay 0 faiz fırsatıyla dilediğiniz Ford’a ya da peşin alıma özel indirimlerle Focus, B-MAX veya Yeni Fiesta’ya sahip olmak için en yakın Ford Yetkili Satıcısına gidin, hayallerinizi daha fazla ertelemeyin.

Ford Binek Araç ilanına göz atın.

Tüm binek araç modellerine (1lt Ecoboost araçlar ve Kuga hariç) 24.000 TL 20 ay %0 faizli kredi imkanı ile sahip olabilirsiniz.
Ford Binek Araç modellerine ait kredi geri ödeme tablolarını inceleyin.

Detaylı bilgi için Ford Direkt Hattı 444 3673 (444 FORD)’u arayın.

Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 24.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.200 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 525 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,25, yıllık toplam maliyet oranı %3 olmaktadır. Kredi kampanyası 1.0 lt EcoBoost ve Kuga modellerinde geçerli değildir. Görselde belirtilen fiyatlar araçların baz modelleri için verilmiş olup peşin alımlarda geçerlidir.

http://www.ford.com.tr/kampanyalar/satis-kampanyasi

Hyundai Modelleri 60 Aya Varan Vade, 2013’te Ödeme İmkanıyla

 Hyundai Eylül 2012 Kampanya

Onlara veya dilediğiniz bir Hyundai modeline şimdi sahip olun, 2013’de ödemeye başlayın.

Yeni i20 28.490’dan başlayan,
ix35 53.400’den başlayan,
i30 43.400’den başlayan fiyatlarla

Üstelik 60 aya varan vade ve %0.99’dan başlayan faizlerle.

İlandaki Yeni i20’nin ortalama yakıt tüketimi 4,3-6,0 lt/100 km ve CO2 salınımı 110-140g/km arasında değişmektedir. AT/715/2007, AT/566/2011

İlandaki i30’un ortalama yakıt tüketimi 4,3-6,7 lt/100 km ve CO2 salınımı 114-157 g/km arasında değişmektedir. AT/715/2007, AT/566/2011

İlandaki ix35’in ortalama yakıt tüketimi 6,8-7,2 lt/100 km ve CO2 salınımı 158-1897 g/km arasında değişmektedir. AT/715/2007, AT/566/2011

*Yukarıda belirtilen fiyatlar otomobillerin başlangıç fiyatlarıdır. Zorunlu trafik sigortası belirtilen fiyatlara dahil değildir.

**%0,99 faiz seçenekleri sadece ix35 için geçerlidir. Kredi avantajları ile ilgili detaylı bilgi ve koşullar Hyundai Yetkili Satıcılarında.

Renault Modelleri, 20 Ay Vadeli + Şimdi Al 2013’te Öde

Renault Eylül 2012 Kampanya

Renault Modelleri, 20.000 TL için 20 Aya Varan Vade %0 Faiz ve “Şimdi Al, 2013’te Öde” Fırsatıyla.

Clio Hatchback 26.950’den itibaren,
Megane Hatchback 34.950’den itibaren,
Fluence 37.950’den itibaren,
Clio Grand Tour 29.950’den itibaren.

20.000 TL tutarındaki kredinin 20 ay vadeli toplam geri ödemesi 20.000 TL ve anlaşmalı finans kuruluşlarının şartlarına bağlıdır. Dosya masrafı kredi bedeline dahil değildir. Model üzerindeki aksesuarlar ile satılan modeller üzerindeki aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, 2 Ekim 2012 tarihine kadar geçerlidir.

Fırsattan yararlanmak için tıkla.

Fırsatlar Kapışıyor, Fiat’lar Kapışılıyor.

 Fiat Eylül 2012 Kampanya

2012 Eylül ayında fırsatlar çoğalıyor!

Şimdi Fiat showroomlarına uğrayın, hayalinizdeki Fiat otomobiline ister 18.000 TL 18 ay % 0 faiz ister 30.000 TL 3 yıl 0.75 % faizli kredi seçenekleri ile  sahip olun.*

Nakit alımı tercih eden Fiat severlere ise tüm otomobillerde extra 1.500 TL Takas İndirimi daha.**

Üstelik ailenizin otomobili Linea’larda bu ay KDV Bizden! Siz istediğiniz Linea’yı alın, KDV’sini Fiat ödesin.***

Hayatınızı hızlandıran, sınıfının en eğlenceli otomobili Fiat Punto’da ise Eylül ayında 27.950 TL’den başlayan çok özel fiyatlar Fiat showroomlarında sizi bekliyor.

Sportmen ruhunu kendine has çizgilerinde saklayan Fiat Bravo’ya ise www.sehirfirsati.com fırsat sitesi üzerinden satın alabileceğiniz Groupon ile 5.000 TL indirim ile sahip olabilirsiniz. Hemen tıklayın, bu fırsatı kaçırmayın.

Kredili alımlarda geçerli örnek kredi tablosu:

Model Anahtar Teslim Liste Fiyatı KREDİLİ ALIM NAKİT ALIM
Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı Peşinat Tutarı Kredi Tutarı Vade Faiz Oranı Taksit Tutarı Peşin İndirimli Anahtar Teslim Fiyatı
Panda Active 1.2 69 HP 25,620 TL 25,620 TL 15,620 TL 10,000 TL 18 Ay 0% 556 TL 24,120 TL
Fiat 500 Pop 1.2 69 HP 37,300 TL 37,300 TL 22,300 TL 15,000 TL 18 Ay 0% 833 TL 35,800 TL
Punto 1.2 69 HP 32,720 TL 29,500 TL 11,500 TL 18,000 TL 18 Ay 0% 1,000 TL 27,950 TL
24 Ay 0.25% 778 TL
Linea Classic Actual 1.4 Fire 77 HP E5 MP3 Çalar 36,750 TL 31,250 TL 11,250 TL 20,000 TL 24 Ay 0.34% 877 TL 29,750 TL
36 Ay 0.57% 629 TL
Yeni Linea Easy 1.4 77 HP 41,660 TL 35,410 TL 10,410 TL 25,000 TL 24 Ay 0.49% 1.120 TL 33,910 TL
36 Ay 0.68% 804 TL
Bravo Pop 1.4 Fire 90 HP 40,290 TL 40,330 TL 10,330 TL 30,000 TL 24 Ay 0.59% 1,364 TL 38,790 TL
36 Ay 0.75% 979 TL

Örnek tabloda yeralan bilgiler  0 km Fiat binek araç modelleri  için geçerli 30.000 TL, 36 ay vade %0.75 faiz kampanyası ve 18.000 TL, 18 ay vade %0 faiz kampanyası kapsamındaki krediler için verilmiştir. Kredilerde bir defaya mahsus ve peşin olmak üzere tüm yasal vergiler dahil 550 TL dosya masrafı alınır. Tabloda belirtilen faiz oranlarına ilişkin yasal vergiler dahil edilmiş yıllık maliyet oranları tabloda yeralış sırası ile; %7.61 ; %4.92; %4.06; %7.08; %8.23; %11.76; %10.13; %13.41; %11.43; %14.48’dir.Fiat ve Fiat Finans önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

*Fiat Finans’tan kullanılan kredilerde geçerlidir.
**1.500 TL Takas indirimi yalnızca nakit alımlarda geçelir olup, kredi kampanyası ile birleştirilemez. Kampanya tablosunda yer alan Peşin İndirimli Anahtar Teslim Fiyatına 1.500 TL Takas İndirimi yansıtılmıştır.
***Kampanya yalnızca Linea, Linea Classic ve Yeni Linea modellerinde geçerli olup, kampanya kapsamında KDV tutarı kadar indirim uygulanmaktadır.
Kampanya 30 Eylül 2012 tarihine kadar katılımcı Fiat bayilerinde geçerlidir.
Ayrıca stoklarla sınırlı sayıdaki Fiat otomobiller Eylül ayına özel, %21 e varan indirimlerle Fiat showroom’larında sizi bekliyor.

FIRSAT ARAÇLARI
Model Liste Fiyatı İndirimli Kampanyalı Fiyatı İndirim Oranı
PUNTO EASY 1.4 MULTIAIR 105 HP S&S 37,870 TL 31,650 TL 16%
PUNTO LOUNGE 1.4 MULTIAIR 105 HP S&S 39,890 TL 33,470 TL 16%
LINEA VIA 1.6 MULTIJET 105 HP 47,360 TL 37,240 TL 21%
LINEA DYNAMIC PLUS 1.6 MULTIJET 105 HP 48,790 TL 38,450 TL 21%
LINEA EMOTION PLUS 1.6 MULTIJET 105 HP 51,640 TL 40,870 TL 21%
LINEA CLASSIC VIA 1.3 MULTIJET 95 HP E5 45,070 TL 36,330 TL 19%

 

Aylık 239 TL Taksitle Opel (29 Şubat 2012 Son Gün)

Eğer bir Opel sahibi olmak istiyorsanız, şimdi tam zamanı. Şimdi aylık 239 TL’den başlayan uygun ödeme koşulları ve çok avantajlı fiyatlarla bir Opel sahibi olabilirsiniz. Opel modellerini daha yakından tanımak ve bütçenize uygun ödeme planını belirlemek için hemen bir Opel showroom’una gidin, bu teklifi değerlendirin!

 

Kredi

Tutarı

Vade

(Ay)

Faiz

Oranı

Aylık Taksit

Tutarı*

Kredi

Masrafı

Aylık Toplam

Maliyet Oranı

Yıllık Toplam

Maliyet Oranı

Örnek Ödeme Planı
15.000 TL
60
1.15 %
239 TL
500 TL
1.49 %
17.89 %

*Örnek ödeme planı; 13.02.2011 tarihli faiz oranlarına ve 15.000 TL tutarında 60 ay vadeli krediye göre hazırlanmış olup, 15-29 Şubat 2012 tarihleri arasında geçerlidir. 239 TL’ den başlayan taksit tutarları, 4. aydan başlayarak 3 ayda bir olmak üzere %5 oranında artış göstermektedir. Kampanya kapsamında uygulanacak faiz oranları 0 km tüm binek araçlar için geçerlidir. %1,15 faiz oranı, 37 – 60 ay arası vadeler için geçerlidir. Aylık ve yıllık toplam maliyet oranı hesaplamasına kasko ve diğer sigorta masrafları dahil edilmemiştir. Taksit tutarı piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Gördüğünüz gibi, bu koşullarla bir Opel sahibi olmak şimdi çok daha kolay!

Detaylı Bilgi İçin : www.opel.com.tr

Hyundai Finans’la, Hyundai Sahibi Olmak Artık Daha Kolay

 

Hyundai Finans’la, Hyundai Sahibi Olmak Artık Daha Kolay. Hyundai Finans Uygulaması 03 Mayıs 2011 itibariyle başladı.

Hyundai Finans Hyundai olanaklarından bir yenisi daha… 3 Mayıs 2011 tarihinden itibaren uygulanmaya başlanan “Hyundai Finans” ile artık taşıt kredisi alarak yeni bir Hyundai’ye sahip olmak daha kolay.

Lüksün, konforun ve güvenirliğin ulaşılmaz olmadığını kanıtlayan Hyundai, bu eşsiz deneyimi daha çok kişiyle paylaşmak için müşterilerimize cazip finansman  olanakları sunan bir işbirliğiyle, “Hyundai Finans” la karşınızda.

Hyundai Finans nedir?

Hyundai Finans, Hyundai ile TEB Tüketici Finansman A.Ş. (TEB Cetelem)  işbirliğinden doğan ve tüketicilerin finansman ihtiyaçlarını cevaplamaya yönelik çözümler sunan bir programdır, ayrı bir tüzel kurum değildir.

Hyundai Finans’ın amacı nedir?

Hyundai Finans, müşterilere en cazip koşullarda finansman çözümleri sunmayı, müşterilerin üstün nitelikli araçlara ulaşabilirliklerini artırmayı ve kredi kullanımı sırasındaki operasyonel zorlukları en aza indirmeyi hedeflemektedir.

TEB Cetelem ve Hyundai gibi kendi alanlarında lider iki gücü birleştiren bu çalışma, Hyundai müşterilerine bayiden çıkmadan hızlı ve kolay bir biçimde kredi kullanma opsiyonunu sağlayarak müşterilerin hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

Hyundai Finans sisteminin diğer finans sistemlerinden farkı nedir?

Hyundai Finans, farklı tüketici profilindeki müşterilerimizin kendi bütçe ve isteklerine uygun, kişiye özel, esnek , hızlı, prosedürsüz ve güvenilir bir finansman hizmeti vermektedir.

Gerçek kişi müşterilerin TC Kimlik bilgileri alınarak anında kredinizi alabilir, bayilerde kahvenizi yudumlarken hiçbir prosedürle uğraşmadan aracınıza ulaşmanın keyfini yaşarsınız.

Hyundai Finans ile ödeyeceğiniz peşinatı, taksit miktarını, taksit sayısını ve vade aralığını beklentilerinize uygun şekilde belirleyebilir, dönemsel balon ödemeler yapabilirsiniz.

Hyundai Finans sadece 0 km araçlar için mi fırsatlar sunmaktadır?

Hayır, Hyundai Finans sadece 0 km araçlar için değil 2.el araçlar için de müşterilere cazip çözümler sunabilmektedir.

Hyundai Finans’ın kredi koşulları nelerdir?

Mayıs ayı için Hyundai Finans’ın sağladığı kredi koşulları aşağıdaki gibi belirlenmiştir.

  Aylık Faiz Oranı
  3-36 Ay 37-48 Ay
0 Araçlar 0.86% 0.96%
2. El Araçlar 0.99%
Dosya Masrafı 500 TL

Hyundai Finans’ın kredi çözümleri nelerdir?

Hyundai Finans, müşterilerin bütçesine ve ihtiyaçlarına göre esnek ödeme planlarıyla kredi kullanımını kolaylaştırmaktadır. Bununla birlikte, Hyundai Finans’ın kredi çözümleri tüm Hyundai modelleri için kullanılabilmektedir.

Örnek Kredi Planı – 1 (Mayıs 2011)

Kredi Tutarı 20,000 TL
Vade 36 Ay
Aylık Taksit 600 TL
Son üç taksit (34-35-36. aylar) 1,572 TL*3 (Balon ödeme üç taksitte gerçekleşecektir)
Dosya Masrafı 500 TL

Örnek Kredi Planı – 2 (Mayıs 2011)

Kredi Tutarı 20,000 TL
Vade 48 Ay
Aylık Taksit (1-12. ay) 339 TL
Aylık Taksit (13-48. ay) 635 TL
Dosya Masrafı 500 TL

Gelir akışınıza ve beklentilerinize uygun daha bir çok farklı plan, Hyundai Finans’ın esnek ve hızlı çözümleri sayesinde oluşturulabilir.

Cardif Kredi Koruma Sigortası

Cardif Hayat Sigorta A.Ş. tarafından hizmete sunulan Kredi Koruma Sigortası ürünü ayrıca araç kredisine eklenerek taksitlendirilebilmektedir. Bu şekilde Hyundai müşterilerine, TEB Cetelem kredilerini ayda 12 TL’den başlayan taksitlerle koruyabilme imkanı sunulmaktadır.

Hyundai Finans ile sizin de Hyundai sahibi olmanız artık çok kolay. Hem eşsiz Hyundai deneyimini yaşamak hem de Hyundai Finans’ın kolaylıklarına tanık olmak için Hyundai sizi yetkili satıcılarına davet ediyor.

Yeni Ford Focus – Otomobilden Fazlasını İsteyenlere

yeni ford focus

Yeni Ford Focus – Otomobilden Fazlasını İsteyenlere

Yeni Ford Focus özellikleriyle Otomobilden fazlasını isteyenlere hitap ediyor. İşte Yeni Ford Focus’un bazı özellikleri:

Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi:
Aktif Şehir İçi Güvenlik Sisteminin kızılötesi lazer teknolojisi, düşük hızdaki çarpışmaların riskini azaltmak için sürekli olarak öndeki araçla mesafeyi izliyor. İsteğe bağlı olarak devreye alınan sistem; 30km/s hız altında seyrederken öndeki araç ile mesafenin aniden azalması ya da aracın durması halinde, kazadan kaçınmanıza veya çarpışmanın etkisinin azaltılmasına yardım etmek için önceden frenlerini hazırlıyor ve sürücü zamanında tepki göstermezse sistem sürücü yerine otomatik olarak fren yapıyor.

Dinamik Tork Kontrolü:
Dinamik Tork Kontrolü, araç virajı alırken motor torkunun ön tekerlekler arasında dağılımını sürekli olarak dengeliyor ve daha iyi yol tutuşu sağlayarak, virajlarda önden dışarı kayma eğilimini azaltıyor.
Sistem, otomobilin Elektronik Denge Programı (ESP) modülünü kullanarak çalışıyor ve aracı saniyede 100 kez sıklıkta izliyor. Otomobil virajdan çıkışta hızlanırken, sistem, ön iç tekerleğin ne zaman patinaj yapmaya başladığını algılıyor ve o tekerleğe hissedilmeyecek miktarda fren uyguluyor. Bu da tekerleğin patinaj yapmasını önlüyor ve motor torkunu daha fazla yol tutuşuna sahip dıştaki tekerleğe aktarıyor. Böylece çekişi ve direksiyon kontrolünü koruyor. 
Otomatik Park Sistemi:
Otomatik Park Sistemi sizin için uygun olan park yerini bulmakla kalmıyor, aracınızı park etmenize yardımcı oluyor.
Araçta yer alan sensörler sayesinde dar park yerlerine (aracın 1,2 katı) paralel park ederken, Yeni Ford Focus sizin için gerekli direksiyon manevralarını yapıyor, siz sadece frene ve gaza basıp vites değiştiriyorsunuz.

Ford EcoMode Sürücü Bilgilendirme Sistemi:
EcoMode Sürücü Bilgilendirme Sistemi’yle aracınız, gösterge panelinde size ekonomik sürüş tavsiyelerinde bulunuyor. Optimum yakıt tüketiminin elde edilmesi için araç hızı, motor devri, torku ve sıcaklığı ile birlikte gaz pedalı, debriyaj pedalı ve vites konumu gibi parametreler sürekli gözlemleniyor. Sistem, bu değerler doğrultusunda sürüş performansını skorlandırarak sürücüye daha ekonomik sürüş için tavsiyeler veriyor.

Otomatik Start-Stop Sistemi:
Otomatik Start-Stop sistemi, aracınız, trafik ışıklarında ya da trafikte beklerken hareketsiz kaldığında, motoru otomatik olarak kapatır. Harekete hazır olduğunuzda sistem sizi bekletmeden motoru yeniden çalıştırır. Aracınızı ağırlıklı olarak şehir trafiğinde kullanıyorsanız ideal bir özellik.

EcoBoost motorlarda standart bir özellik olarak sunulan bu sistem, (şehir içi trafikte) yakıt tüketiminde %10’a kadar tasarruf sağlayabilmektedir. Böylesine bir tasarruf gücü, kuşkusuz üzerinde durulmaya değer bir unsurdur.

Yeni Ford Focus’u daha fazla tanımak için tıklayınız.