Araç Alım Satımında Yeni Adresiniz: “Exchange by Toyota”

xchange toyota

Markası Ne Olursa Olsun Araç Alım Satımında Yeni Adresiniz: “Exchange by Toyota”

İkinci el araç alım satımı başta olmak üzere Toyota ile birlikte markası ne olursa olsun her araca güvenli ve en üst düzeyde kaliteli hizmeti verecek olan “Exchange by Toyota” sistemi devreye giriyor. Toyota Plazaların bulunduğu her il ve bölgede hizmet verecek sistem, müşterilerin otomobiller ile ilgili tüm beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde dizayn edildi. Marka ayrımı olmaksızın tüm otomobillerin alım ve satım işlemlerinin yeni adresi olan Toyota Plazalar’da bütün işlemler tek bir noktadan kısa sürede ve güvenle gerçekleştirilecek. Toyota’nın müşteri memnuniyetine verdiği önem “Exchange by Toyota” sistemi ilebir kez daha gözler önüne serilecek.

Toyota’nın, ikinci el otomobil pazarında da kurumsallaşmaya gittiği “Exchange by Toyota” sisteminde hızlı ve güvenilir on-line açık artırma yoluyla satış hizmetleri sunacak. Toyota Plazalarda satılmak istenen ikinci el otomobiller için markası ne olursa olsun, anında yapılacak ekspertiz sonrası Türkiye çapında 2 bine yakın kurumsal üyeden online teklifler alınacak ve araç için en cazip fiyat oluşturulacak. Tüm işlemlerin prosedüre uygun şekilde tamamlanacağı sistem ile Toyota markasının yanında diğer marka otomobiller de maksimum değerinde işlem görecek. Müşterilerine sunduğu hizmetlerin kapsamını sürekli genişleten Toyota, ikinci el otomobil alım-satımında getirdiği bu kolaylıklar ile yeni veya ikinci el Toyota almak isteyenlere, kullandıkları Toyota’sını satmak isteyenlere ve herhangi bir marka ikinci el otomobil alım ya da satımı yapmak isteyenlere ayrıcalıklı bir hizmet sunacak.

Toyota Plazalara gelenler ayrıca, Exchange by Toyota sistemi dahilinde düşük peşinat ve bütçeye göre şekillendirilen uygun taksit seçeneklerinin sunulduğu Toyota Finans sistemiyle araç sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Aklınıza gelebilecek sorular ve cevapları:

1- Aracımı değiştirmek istiyorum ama 0 km bir araç alacak bütçem yok!
Dilediğiniz marka aracınızı ikinci el herhangi bir marka araçla değiştirebilirsiniz. Takas yapmak istemezseniz, ikinci el aracınızı bize satabilirsiniz veya bizden ikinci el araç alabilirsiniz.

2- Aracımın yok bir araç almak istiyorum…
0 km bir Toyota’yı veya dilediğiniz marka ikinci el bir aracı Toyota Finans’ın benzersiz avantajlarıyla alabilirsiniz.

3- Yeni bir araç almadan aracımı satmak istiyorum!
Hangi marka yada model olursa olsun aracınızı bize getirebilir, en uygun koşullarla bize satabilirsiniz.

4- Aracımın yok pahasına gitmesinden korkuyorum!
Online açık arttırma sistemiyle de Türkiye’nin her yerinden fiyat teklifi alıyor ve aracınıza gerçek ikinci el değerini veriyoruz. Bizi sadece ekspertiz hizmeti almak içinde ziyaret edebilirsiniz.

5- Aracım Toyota değil, yine de onu yeni bir Toyota ile takas edebilir miyim?
Markası ve modeli ne olursa olsun eski aracınızı getirip 0 km istediğiniz Toyota’yı alabilirsiniz.

6- Hemen bir Toyota almak niyetindeyim, ama eski aracım için fiyat araştırması yapmak istiyorum?
Vadeli takastan yararlanabilir, yeni Toyotanızı hemen alıp eski aracınızı satmak için 3 ay süreden faydalanabilirsiniz.

7- İkinci el için kredi alabilir miyim?
Toyota Finans’ın ikinci ele özel uygun kredi ve faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Kaynak: http://www.toyota.com.tr/turkey-local/exchange_by_toyota.aspx