Volkswagen’den Yıl Sonuna Özel Kaçırılmayacak Fırsatlar

vw kampanya

Yıl sonuna yaklaşırken Volkswagen’in size güzel bir haberi var: Polo 29.900 TL, Golf 36.700 TL, Tiguan ise 56.310 TL’den başlayan özel fiyatlarla Volkswagen Yetkili Satıcılarında sizleri bekliyor.

 Ödül rekortmeni Polo’ya, %3 ek indirim kampanyası ile şimdi 29.900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 1.4 lt benzinli ve 1.6 TDI dizel motorun yanına 1.2 TDI dizel motor seçeneği de eklenen Polo, hem Trendline hem de Comfortline donanımı ile sunuluyor.

 Tüm zamanların en iyi Golf’ü şimdi her zamankinden daha cazip. 3 benzinli, 2 dizel motor seçeneği ve 3 farklı donanım seviyesi ile sunulan Golf modelleri beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak. Üstelik 36.700 TL’den başlayan fiyatlarla Golf sahibi olmanız artık çok kolay.

 Üstün yol tutuşu ve çekiş gücü sağlayan 4Motion teknolojisine sahip Tiguan modelleri, yüksek gücün yanı sıra üst düzey donanım ve konforu da standart olarak sunuyor. Çevreci BlueMotion Technology motor seçeneği ile de sadece çevreyi korumakla kalmıyor, size yakıt ekonomisi de sağlıyor. Satışa sunulduğu günden beri büyük beğeni toplayan Tiguan’a siz de 56.310 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.