Bmw 6 Serisi Gran Coupe

 bmw 6 gran coupe

Bmw 6 Gran Coupe, “Her yolculuğu bir heyecana dönüştürür”

Tasarım.

Yeni BMW 6 Serisi Gran Coupé mükemmellik arayışında asla mola vermez.
Otomobilin arkasındaki itici gücü; çelik gibi bir azim, merak ve yeni şekillerde düşünme cesareti oluşturur. Bunun sonucunda modaya yön veren bir tasarım, taviz vermeyen bir sportiflik ve seçkinliğin eşsiz bir bileşimi elde edilir.

Sürüş dinamikleri.

BMW 6 Serisi Gran Coupé’nin sportif genleri, en kısa yolculuklarda bile varlığını hissettirir. BMW 6 Serisi Gran Coupé’deki olağanüstü motor teknolojisi ve gelişmiş yürüyen aksam ile şanzımanın etkileşimi, verimlilik ve konfor açısından hiçbir taviz vermeden heyecan verici sürüş dinamikleri sunar.

Çevik viraj alma yeteneği ile sportif ve konforlu bir BMW Coupé hissi. İster uzun yolculuklarda ister keskin virajlarda olsun, arka tekerleklerin açısını değiştiren Integral Aktif Direksiyon, her türlü sürüş koşulunda çevikliği ve manevra kabiliyetini artırır.

Opsiyonel Dinamik Sürüş, otomobilin yana yatışını en aza indirir. Dinamik Süspansiyon Kontrolü ile de şok emicilerin her birinin özel olarak ayarlanması sağlanarak böylece sürücünün ve yolcuların yumuşak, daha dinamik bir sürüşün keyfini sürmesine ve mükemmel yol tutuşa olanak verir.

Sekiz ileri spor otomatik vites, motoru en uygun devir aralığında tutarken vites geçişlerinin neredeyse hissedilmeden gerçekleşmesine olanak verir ve daha yüksek bir dinamizm, daha iyi yakıt verimliliği ve optimum konfor sağlar.

Sürüş Deneyimi Kontrolü, BMW 6 Serisi Gran Coupé’nizi sürüş ihtiyaçlarınıza göre ayarlamanıza olanak verir. SPORT Modu’na geçerek saf sürüş dinamiklerini yaşayabilir; COMFORT+ Modu’nda son derece konforlu bir sürüş yapabilir ve ECO PRO Modu’nda BMW 6 Serisi Gran Coupé’nizi optimize edilmiş yakıt tüketimi ile kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası İçin : Bmw 6 Gran Coupe