Dacia Lodgy

dacia lodgy

Dacia Lodgy

O Herşeyi Düşündü

Evinizdeki Gibi Rahat

Kapıyı açtığınız anda, Dacia Lodgy’nin ne kadar pratik bir yapıda olduğunu görürsünüz. Bütün aileyi ağırlamak için tasarlanan cömert bir alan, araç içinde yaşamı kolaylaştırmak için ayrıntılı şekilde düşünülmüş eşya yerleştirme gözleri… O her şeyi düşündü.

7 gerçek koltuğu, 3. sırada diz mesafesi ve tavan yüksekliği bakımından rekor iç mekân genişliği, onu sınıfının en iyilerinden biri haline getiriyor. Lodgy aynı zamanda bütün iç mekanda homojen bir ısı konforu sağlayan etkin bir kalorifer ve klima sistemi sunuyor. Sürücüden yolculara, Lodgy içinde yolculuk yapan herkes kendini evindeymiş gibi rahat hissediyor…

En İyi Fiyata Modülerlik ve Pratiklik

Rakipsiz İç Hacim

Dacia Lodgy bütün ihtiyaçlarınızı karşılar. Yükleme hacmini arttırmak mı istiyorsunuz?
Siz isteyin… o bütün isteklerinizi yerine getirir.

2. sıradaki koltuklar 1/3-2/3 yatırılabiliyor. Ayrıca 3. sırada olduğu gibi portföy şeklinde de katlanabiliyor. Böylece 3.sırayı muhafaza ederek veya araçtan çıkararak 7 koltukludan 2 koltuklu düzene kolayca geçebilirsiniz.
Dacia Lodgy’nin yükleme hacmi de rakipsiz. 7 koltuklu düzende bile 207 litre bagaj kapasitesi sunuyor ve bu rakam 2 koltuklu düzende 2617 litreye kadar çıkabiliyor. Üstelik, alçak bagaj eşiği her türlü hacimli eşyayı yerleştirmek için son derece pratik. Artık iç mekân genişliği ile yükleme kapasitesi arasında seçim yapmak zorunda kalmayacaksınız.

Lodgy ile bundan böyle her ikisine de sahipsiniz!

Pratik yönden bakıldığında, Dacia Lodgy bununla da kalmıyor. Kabin içinde akıllı biçimde dağıtılmış 30 litreye kadar saklama alanı ve kolayca erişilebilir torpido paneli üzerinde bir ilave eşya yerleştirme gözü sunuyor.

Sevdiğiniz Herkesi Korumak İçin Hiç Bir Şey Unutulmadı

Güvenilirlik ve Sağlamlık

Dacia markasının genlerine sadık olan Lodgy güvenilirlik ve sağlamlık anlamında gerekli her türlü özelliğe sahip. Sürücü ve ön yolcu hava yastıkları, ABS ve AFU, ESP , arka park sensörü*, 2. sıradaki ISOFIX bağlantılı 3 koltuk ve 3 yıl veya 100 000 km garanti**…

*opsiyonel
**hangisi önce dolarsa

Ekipman ve Motor Seçeneği

Dacia Lodgy, büyük ekran ve direksiyondan kumandalı yeni bir radyo, mp3 uyumlu CD okuyucu, USB girişleri ve jak(priz) ile aynı zamanda Bluetooth® teknolojisinden oluşan yeni Radyo CD’yi standart olarak sunuyor.

Dacia gamında bir yenilik olarak Lodgy, Dacia MEDIA NAV navigasyon ve multimedya sistemini* sunuyor. MEDIA NAV, Radyo, mobil müzik, Bluetooth® telefon ve 7 inç (18 cm)  dokunmatik ekranlı navigasyonu içeriyor.

Lodgy’nin dizel motoru dCi 90, düşük yakıt tüketimlerini (4,2 lt/100 km**) ve düşük CO2 emisyonlarını (109 g/km**) garanti eden Dacia eco² imzasına sahip.

*opsiyonel
**karma parkurda

http://www.dacia.com.tr/lodgy/tanitim