Kia Sportage

kia sportage

Kia Sportage 5000 TL’ye Varan Takas İndirimiyle.

Peter Schreyer tarafından baştan sona yeniden yaratılan, Red Dot ve IF tasarım ödülleri sahibi Sportage, güzelliğin kalıcı olabileceğinin kanıtı… İddialı tasarımıyla çarpıcı; akıllı park sistemi, dur-kalk sistemi, ısıtmalı koltukları ve konforu yeniden tanımlayan detaylarıyla baştan çıkarıcı.

Performans

Sportage, Active ECO sistemiyle ekonomiyi güce asla feda etmez… Örneğin 2.0 dizel motorlu bir Sportage, 100 km’de sadece 6.1 litre yakıt tüketir.

Sportage’ın 1.6 benzinli ve 2.0 dizel motor seçenekleriyle gücü ayaklarınızın altında hissedeceksiniz. Direkt enjeksiyonlu dual CVVT sistemi kullanılan 1.6 benzinli motorunda 6 ileri düz vites bulunuyor ve bu motoruyla tam 135 Ps güç üretiyor. 2.0 dizel motorunda 6 ileri tiptronik vites ve 184 Ps güç sadece pedala dokunmanızı bekliyor. Sportage, sürüş keyfini vazgeçemeyeceğiniz bir tutkuya dönüştürüyor.

Güvenlik

Sizin için güvenlik ne kadar önemliyse Sportage için de en az o kadar önemli.

Bu yüzden Sportage Euro N-Cap’ten 5 yıldızlı. Sürücü, yolcu, yan ve perde hava yastıkları, aktif ön kafalıklar, elektronik stabilite programı ESP, EBD destekli ABS fren sistemi, fren destek sitemi BAS, patinaj engelleme sistemi TCS, takla önleme sistemi ROP, yokuş iniş destek sistemi DBC ve yokuşta güvenli kalkış sistemi HAC Sportage’ı olabileceğiniz en güvenli yerlerden biri haline getiriyor.

Kia Sportage Fiyat: Autoshow’a özel takas indirimli satış fiyatı 56.500 TL’den başlıyor.

Detaylı Bilgi