Opel Insignia – Geleceği Görebilen Otomobil

opel insignia

Opel Insignia – Geleceği Görebilen Otomobil

Tasarım, sürüş deneyimini dönüştürme gücüne sahiptir. Opel Insignia kendine güvenen kaslı, kıvrak ve yuvarlak hatlara sahiptir.

Cesurca çizilmiş Insignia dış tasarımını ve zarif iç tasarımını keşfedin.

Dış Tasarım

Geniş ön tasarım, dikkati zekice tasarlanmış kıvrımlara ve ahenkli hatlara çekiyor. Insignia’nın akıcı yüzeyi ön tarafta “kanat” şeklindeki gündüz farları ve geniş radyatör ızgarası ile vurgulanmış. Bu öğeler yeni Opel tasarım dilinin kendine güven ifadesidir. Yeni Opel Insignia’nın geniş gövdesi entegre geniş ve sportif çamurlukları ile vurgulanmıştır.

 Güçlü silüet, gövdenin yan tarafı boyunca uzanan kaslı ve akıcı “bıçak” şekliyle daha da belirgin hale gelmiştir. Insignia’nın sportif hatlara sahip tasarımı sürülmeye davet edicidir.

 Aracın arka kısmı akıcı bir şekilde aşağı doğru uzanan coupe görünümlü tavan çizgisi ile sportif bir araç görünümü sağlamaktadır. Bu tasarım, otomobilin kaslı ve çekici görünmesini sağlayan bir ahenk yakalamasını sağlar.

Opel Insignia, tam bir bütünsellik içinde tasarlanmıştır. Süspansiyon bileşenleri dahil tüm ayrıntılar, aerodinamik bir bütünsellikte tasarımı tamamlar. Bu da Insignia’ya sınıfının en düşük sürtünme katsayılarından birini verir.

 İç Tasarım

Opel Insignia’nın iç tasarım temaları dış tasarımı karakterize eden akıcı çizgiler ve yumuşak kıvrımlar üzerinde yankılanmaktadır. Opel Insignia için gösterilen beceri ve geliştirme çabası, iç mekanın her detayında açıkça görülmektedir.

Zarif ve sportif tasarımlı yüksek kalite yüzeyler, krom vurgular ve daha dikkat çekici renkler ile birleşerek yolcuları karşılayıp kucaklarken ergonomi ve konfor açısından da en yüksek standartları karşılamaktadır.

Tüm ana yüzeyler kabine üst sınıf bir dokunsal kalite verecek şekilde “yumuşak dokunuşlu” malzemelerden oluşmaktadır. Ön üst panel biçimli kapı kalıplarının içine akan kesintisiz yay şekli, kabine geniş ve ferah bir ambiyans kazandırıyor. Ön camın dik eğimi, ön yolcu hava yastığının geniş bir torpido gözü için ayrılacak alandan taviz vermeden yerleştirilebilmesini sağlamış.

Gövdenin artırılmış boyutu daha fazla toplam iç alan sunuyor.

Opel Insignia 58.863 TL den başlayan fiyatlarla Opel Yetkili Satıcılarında sizleri bekliyor.