Yeni Hyundai İ30

hyundai-i30

Yeni i30 ile Tanışmaya Hazır Mısınız?

Sizce bir araç sahibini heyecanlandırmak için nelere sahip olmalı? Kıskandıran bir tasarım, yüksek motor performansı, birbirinden üstün sürüş modları, geri görüş kamerası, LED gündüz farları, akıllı anahtar teknolojisi… Yeni i30; aklınızdan geçmeyenleri akıl edebilen, hislerinizi siz daha dışa vurmadan anlayabilen; kısaca tam anlamıyla her koşulda uyum sağlayan bir otomobil.

Yeni i30 Ezberleri Bozmaya Geldi.

Yeni i30’un içinde kendinizi adeta kokpitte hissedeceksiniz. Tüm kontrol panelleri size en rahat kullanımı yaşatmak için tasarlanırken, siz sadece direksiyon başında geçen her dakikanızın keyfini çıkarmaya hazır olun.
Yeni i30’un geri görüş kamerası, 9 hava yastığı, LED gündüz farları ve daha üstün motor teknolojisiyle hayalleriniz artık daha yakın.

Daha Üstün Bir Motor Teknolojisi

Bir otomobil, sizinle uyum sağlamayı sadece göz önünde bulunan yerleriyle değil, motor teknolojisiyle de başarmalı. Yeni Hyundai i30, gelişmiş GDI motor teknolojisi, 6 ileri vitesli şanzımanı, düşük yakıt tüketimi ve karbon emisyonu değeriyle beklentilerinize göre şekil almış bir teknolojinin ürünü.

Güvenlik.

Sportif Bir Güvenlik Donanımı LED Gündüz Farları

Kavisli dönüşler, uzun ve eğimli virajlar Yeni Hyundai i30’un kendini en iyi gösterebildiği yerler. Son derece rafine bir anlayışla tasarlanmış gövdesi, hava ile sürtünmeyi azaltıyor. Elektronik Stabilite Programı (ESP) ve Araç Denge Kontrol Programı (VSM) gerekli durumlarda devreye girip aracın istenmeyen bir pozisyona düşmesini önlüyor. Hızlı girilen bir virajda, bir engel veya bir cisimden kaçmak isterken yapılan ani direksiyon hareketlerinde, aracın kayarak kontrolden çıkmasını engelliyor ve yolda kalmasını sağlıyor. Tüm bu özellikleriyle Yeni Hyundai i30, sürüş güvenliğini ve keyfini doruğa çıkarıyor.

9 Hava Yastığı

Yeni Hyundai i30 sizinle her konuda uyum içinde… Ama bunu yaparken, asla güvenliğinizden ödün vermiyor. Yeni Hyundai i30’da kullanıcı ve yolcuların güvenliği, tam 9 hava yastığı ile sağlanıyor. Ön, yan ve camlardaki hava yastıklarının yanı sıra, opsiyonel olarak sunulan sürücü diz hava yastığı güvenliği maksimum seviyeye taşıyor.
Detaylı Bilgi : Hyundai i30
Hyundai i30 Facebook sayfası için tıklayınız.