Toyota AURIS’te Ramazan ayına özel İndirim!

auris

Toyota AURIS’te Ramazan ayına özel İndirim!

Toyota’da Ramazan ayına özel indirimler başladı… Şimdi Toyota Plazalar’da Auris modelimiz 2.500 TL indirimle 46.450 TL’den başlayan cazip fiyat ve ödeme seçenekleriyle sizleri bekliyor. Hemen başvurun.

Toyota Finans Sistemi’nin bu Temmuz ayı kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler, Türkiye’nin 59 noktasında hizmet veren Toyota Plazalara uğrayarak detaylı bilgileri alabilirler.

Yapılan bakım sonucunda kazanılan puanlar, aracın Forever Kart’ına yüklenecek ve kazandıkları puanlar ile elde ettikleri statüye göre birçok indirimden ve BP istasyonlarından akaryakıt hediyesi kazanacaklar.

Toyota sahiplerinin tüm bu indirim ve büyük avantajlardan yararlanmak için yapmaları gereken tek şey, otomobillerini yaz bakımı için kendilerine en yakın Toyota Plazaya götürmek ve eğer yoksa çok kolay bir şekilde Forever Kart başvuru formunu doldurmak olacak.

Yeni Toyota İstiyorum formu

İlanda yer verilen fiyatlar Auris 1.33 Life modeli için geçerli tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarıdır. Yukarıdaki görseller, fiyatı belirtilen modellerden farklılık gösterebilir. İlanda yer verilen modellerin Co2 salımı 109 – 138 gr/km, birleşik yakıt tüketimi 4.2 – 5.9 lt/100 km değerleri arasındadır. Ödeme seçenekleri ve ayrıntılı bilgi Toyota Plazalarda.