Toyota Takas Kampanyası

Toyota’dan Çok Cazip Bir Kampanya:

Eski arabanızı takasa getirin, yepyeni bir Toyota’yı götürün! Mayıs’a kadar taksit ödemeyin!

toyota kampanya
Bitmek üzere olan garanti süresi, küçük bir çizik veya rahatsız edici bir tıkırtı… Siz iyisi mi arabanızı Toyota Plazalara getirin, hızla ve çok avantajlı koşullarla değerlendirilsin, istediğiniz Toyota’yı götürün.

60 ay vade üzstelik %0,79 faizle!

İster 6 ay, ister 60 ay… Kredinizin vadesi ne olursa olsun faiz oranınız değişmesin. 60 aya kadar vadeli ve %0,79 faizli kredi Toyota Finans’ta!

Dosya masrafı yok!

Siz Toyota’nızı beğenin yeter! Kredi işlemlerinden doğan ve 600 TL’te varan dosya masraflarını Toyota Finans sizin için ödesin.

5000 TL’ye varan indirim!

İstediğiniz Toyota modelini seçin, 5000 TL’ye varan özel Toyota Finans indirimlerinden yararlanın.

Şimdi al, ilk taksiti Mayıs’ta öde!

Eşit ödemeli kredi seçenekleri şimdi 4 ay ödeme ertelemeli… Toyota’nızı hemen alın, taksitleri 5 ay sonra ödemeye başlayın.

*Belirtilen kredi koşulları, anlaşmalı finans kuruluşları tarafından verilen kredilerde gecerlidir. Yer verilen örnek ödemeler en düşük donanımlı modeller için 48 aylık balon ödemeli kredi seçeneğinde geçerli olup, bu seçenekte son taksit Yaris için 3.080 TL, Corolla için 3.069 TL, Avensis için 9.350 TL , Auris için 9.012 TL’dir. İlanda yer verilen modellerin CO2 salımı 139-164 gr/km ve birleşik yakıt tüketimi 4.6-7.1 lt/100 km değerleri arasında değişmektedir. İlanda söz edilen indirimler modellere göre değişiklik göstermektedir. Ödeme seçenekleri ve ayrıntılı bilgi Toyota Plazalarda.

Toyota Kampanya sayfası için tıklayınız.