Fiat Finans

fiat finans

Fiat Finans ile hayalinizdeki otomobile showroomdan çıkmadan kolayca sahip olabilirsiniz.

Fiat Finans’ın getirdiği alternatif çözümler sayesinde size en uygun çözüm paketini hemen belirleyip en az evrak ve imza garantisi ile işlemlerinizi başlatabiliyorsunuz. Fiat Finans’ın birçok ödeme alternatifi var;

Eşit Ödeme Planı; Bu ödeme seçeneğinde geri ödemelerinizi seçtiğiniz vade boyunca eşit taksitlerle yapabilirsiniz.

Artan Ödeme Planı; Bu ödeme seçeneğinde artan taksitlerle geri ödeme yapabilirsiniz. %10’a kadar artış ile , artışın başlayacağı ayı ve artış periyotlarını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Ara Ödemeli Plan; Bu ödeme seçeneğinde %10’a kadar ara ödemeler yapabilirsiniz. Ara ödemelerin dönemlerini de yine kendiniz belirleyebilirsiniz.

Balon Ödeme Planı; Bu ödeme seçeneğinde kredi tutarınızın Fiat Finans tarafından belirlenecek olan bir kısmını son taksit sırasında ödeyebilirsiniz. Diğer vadelerdeki taksit tutarlarınız ise eşit olacaktır.

Taksit Ötelemeli Plan; Bu ödeme seçeneğinde kredinizin taksitlerini ödemeye başlayacağınız tarihi 3 aya kadar öteleyebilirsiniz. Bu durumda oluşan öteleme faizi, sonraki taksitlerinize eşit oranda bölünerek yansıtılmaktadır.

Çiftçi Kredisi; Çiftçilerimiz için hazırladığımız bu planda 1 yılı hiç ödeme yapmadan geçirebilirsiniz. İlk taksidinizi de önceden belirleyeceğiniz yılın o tek gününde yaparsınız. Üstelik %30 peşinat ve 36 aya kadar vade ile .

Kimler kredi başvurusunda bulunabilir?
18 yaşını bitirmiş, geliri kredi taksitlerini ödemeye yeterli tüm kişiler ile tüzel kişiler kredi başvurusunda bulunabilir. 
  
Kredi başvurumu nasıl yapabilirim?
Başvuru için gerekli evraklarınızla birlikte bir Fiat bayisine giderek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Ev hanımları ve öğrenciler kredi başvurusunda bulunabilir mi?
Ev hanımları, geliri olması koşulu ile eşleri veya birlikte yaşadıkları çocuklarının, öğrenciler ise anne veya babasının kefil olması koşulu ile kredi başvurusunda bulunabilir.  
 
Kredi kullandırımı için talep edilebilecek teminatlar nelerdir?
Talep edilen kredi tutarının araç bedelinin % 60 ına kadar olması halinde araç rehni ve kasko ile kefilsiz,
Talep edilen kredi tutarının araç bedelinin % 60 ının üzerinde olması halinde araç rehni, kasko ve 1 kefil, Veya banka teminat mektubu ile rehinsiz, kefilsiz kredi kullanabilirsiniz.  Ancak, başvurunuzun değerlendirilmesi sırasında gerekli görülmesi halinde istenecek teminatlarda değişiklik yapılabilir.