Honda Finans

 Honda Finans

Honda ve müşterileri bir adım daha yakınlaştıran Honda Finans sistemi Koçfinans, Akbank ve Honda Türkiye’nin ortak projesi olan yepyeni bir finansman modeli. Amacı müşterilerin daha uygun şartlarda, hızlı ve kolay bir şekilde Honda sahibi olmalarını sağlamak. Honda Finans daha uygun finansman seçenekleri, kişiye özel  esnek ödeme planları, hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmaktadır.

Honda Finans avantajları nelerdir?

  • Honda  müşterilerine  özel finansal çözümlerin üretileceği Honda Finans ile, müşteriler bayiden çıkmadan, tüm kredi işlemlerini tamamlayıp, hayal ettikleri yeni Honda ürünlerine sahip olabilecekler.
  • Honda Finans’ta sıfır kilometre otomobil ve motosiklet ürünlerinin yanı sıra ikinci el araçlar, Honda sahiplerine özel aksesuarlar, yedek parça ve servis bakım ücretleri de kredilendirilmektedir.Honda Finans her bütçeye uygun esnek ödeme opsiyonları sayesinde çok çeşitli finansman alternatifleri sunabilmektedir.
  • Honda Finans ile müşteriler peşinatlarını, vadeyi, taksit miktarlarını veya isterlerse balon ödemelerini kendileri belirleyebilir.
  • Honda Finans aracılığıyla sıfır kilometre araçlarda maksimum 60 aya kadar vadeli kredi kullanılabilmektedir. İkinci el araç alımlarında ise maksimum 36 ay vade uygulanmaktadır.
  • Honda Finans sıfır kilometre otomobil ve motosikletlerde müşterilerimizin kredibilitesine bağlı olarak araç bedelinin tamamına kadarını kredi olarak kullanabilme imkanı sağlar.

Ayrıntılı bilgi ve Honda bayilerine ulaşmak için tıklayınız.

Kredi Opsiyonları:

Ara ödeme: Kazancınıza göre, kredi süreci boyunca belirli periyotlarda aylık taksitlerinden daha fazla ödeme yapabileceğiniz kredi seçeneğidir.

Balon ödeme: Bu kredi opsiyonu ile eşit ödemeli plana göre daha az aylık ödemeler yapabilir ve kredi vadesinin sonunda  toplu ödeme ile kredinizi kapatabilirsiniz.

Ödemesiz dönem: Kredinizi  bugün  kullanıp dilerseniz ödemelerine birkaç ay  sonra başlayabilirsiniz.

Artan ödeme: Düşük taksitler ile kredinize başlar gelir artışınıza bağlı olarak  aylar geçtikçe taksitlerinizi artırabilirsiniz.

Sunulan tüm bu opsiyonların yanı sıra kendi taleplerinize göre şekillenecek esnek kredi ödeme planları da yapabilirsiniz. Kredi seçeneklerini öğrenmek ve size uygun krediyi belirlemek için lütfen Honda bayilerini  ziyaret ediniz

Daha fazlası için: Honda Finans Sayfası