Carbook İle Onaylanmış 2. El Araçlar

Carbook

Kurumsal ikinci el otomotiv dünyasının en genç üyesi Carbook, yenilikçilikle kurumsallığı bir arada bulmak isteyen müşterilere en iyi bileşimi NISSAN Otomotiv A.Ş. güvencesiyle sunmak amacıyla deneyimli bir ekip tarafından 2012 Sonbaharı’nda kuruldu.

Bir NISSAN Otomotiv A.Ş. markası olan Carbook, ikinci el araç alım satım ve takas hizmetlerini Türkiye genelinde NISSAN bayileri ile gerçekleştiriyor; Nissan’ın alışılmış hizmet kalitesi ve standardı ile müşteri memnuniyetinin de garantisi veriliyor.

Onaylanmış 2.El Araçlar;

Carbook, titizlikle 101 noktası kontrol edilmiş ve belgelendirilmiş ve onaylanmış, her marka model ve yaşta otomobil ve hafif ticari aracın alım satımını yaparken şeffaflığı ön planda tutuyor; en iyi kredi koşulları ve garantinin de içinde bulunduğu birçok hizmeti birleştirerek sunan Carbook deneyimiyle, alım ve satımın tüm süreçlerinde “anahtar teslimi” mutluluk hedefleniyor.

Hizmetler:

Onaylama Süreci
Kurumsal ikinci elde beklentilerinizin en üst düzeyde karşılandığı Carbook Sistemi’nde aracın alım satımı, doğru ihtiyaç analizinin yapılmasıyla başlayan, aracın sorunsuz ve tüm yasal risklerden arıldırılmış teslimatıyla toplam mutluluk hedefine ulaşılan bir süreçtir.

Carbook’ta her araç ayrıntılı olarak incelenir, belgelendirilir, görünüm yenileme işlemi sonrası 0 km. deneyimine en yakın şekilde, risklerden arındırılmış olarak sahibini bulur.
Fiyat Verme
Aracın marka, model, yaş, kilometre, aksesuar gibi kriterlerine göre ekspertiz öncesi fiyat, uzmanlarımızdan alınabilir.
101 Nokta Kontrolü
Carbook’ta her araç 101 Nokta Kontrolü’nden geçirilir ve aracın tüm öyküsü gün ışığına çıkarılır.
Belgelendirme – Onaylama
Carbook’ta satışan her araç “Satış Ekspertiz ve Teslimat Formu” ile teslim edilir. Böylece aracın önceki yaşamındaki öyküsü, teslim anındaki kondiyonuyla beraber elinizde olur.
Devir İşlemleri
Carbook’ta alınan/satılan araçların tüm devir tescil işlemleri ehil ellerce eksiksiz yapılır. Böylelikle can sıkıcı formalitelerle uğraşmak zorunda kalmadan işlemlerinizi gerçekleştirirsiniz.
Takas Olanağı
Gerekli koşullar varken yeni araçla/ikinci el araçla takas olanağı sunulur.
Emanet Sergileme
Aracını en yüksek değerden satmak isteyenler için güvenli ve sigortalı ortamda en iyi ve güvenli çözüm sunulur.
Nakit Alım
Aracını nakit para karşılığı satmak isteyenler için olanaklar dâhilinde çözümler sunulur.
Kredi Seçenekleri
Showroom’da kolay başvuruyla en avantajlı kredi koşullarıyla Carbook araçlarına en kolay ve hızlı şekilde sahip olunur.
Sigorta
Tüm araç satışlarında sigorta hizmeti sunulur; gerek Zorunlu Trafik Sigortası, gerekse de Kasko Sigortası en uygun teklifi seçenekleri arasından seçilebilir.
Araç Görünüm Yenileme
Carbook’ta her araca görünüm yenileme işlemi yapılır. Dışından içine her ayrıntısı özel ürünlerle temizlenen araçlar yepyeni bir görünüme ve kokuya sahip olur.
Sanal Mağaza
Carbook’ta satılan araçlar ortak stok havuzunda bulunur. Böylece yalnızca bulunduğu ilde değil, Carbook’un olduğu her yerden satın/ teslim alınabilir.
Carbook Garanti
Gereken koşulları sağlayan araçlar Carbook Garanti ile satılır. Dileyen müşterilere ücreti karşılığında kapsam ve süre uzatma seçeneği sunulur.
Arşiv
Aracın bürokratik işlemlerini de içinde bulunduran dosyası, satış tarihinden itibaren beş yıl süreyle saklanır. Böylelikle araç tekrar değerlendirilmek istendiğinde satışta teslim edilen belgeler kaybedilmiş olsa dahi; aracın geçmişine ilişkin gerekli bilgiler rahatlıkla sağlanabilir; aracın hızlı ve değerinde satışı gerçekleştirilir.
Ücretli Ekspertiz
Aracını kendisi değerlendirmek isteyenler , ücret karşılığında 101 Nokta Ekspertiz raporu alabilir.

http://www.carbook.com.tr