FordİkinciEl ile Sıfır Risk, Maksimum Güven!

fordikinciel

FordİkinciEl Hakkında

Türkiye otomotiv pazarının 11 yıldır değişmeyen lideri Ford Otosan, sektördeki 50 yılı aşkın tecrübesini ve uzmanlığını FordİkinciEl markasıyla sizlerle paylaşıyor. FordİkinciEl çatısı altında her marka ikinci el aracın alım, satım ve takas işlemi, Türkiye nin en yaygın yetkili satıcı teşkilatının tecrübesi, kalitesi ve şeffaflığı ile gerçekleşiyor. Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak kabul eden FordİkinciEl, ikinci elde birinci kaliteyi garanti ediyor.

 FordİkinciEl ile Sıfır Risk, Maksimum Güven

İkinci el araç pazarı, içerisinde bir çok risk barındırıyor; müşteriler kullanılmış bir araç alırken risk almak zorunda kalıyor ve güven eksikliği yaşıyorlar. FordİkinciEl de ise risksiz, güven dolu bir hizmet sizleri bekliyor. İkinci el araç almak, aracını satmak veya takas edip 0 km araç almak isteyen siz müşterilerimizi, FordİkinciEl’ de şunlar bekliyor:

 • Türk otomotivinin lider markasının sunduğu güvenilir ve kaliteli hizmet sayesinde; sadece Ford marka değil, her marka ikinci el araca en uygun şartlarla, güvenle sahip oluyorsunuz.
 • Almayı planladığınız ikinci el aracın, servis geçmişini kontrol ediyor, detaylı ekspertizini yapıyor ve sizi bilgilendiriyoruz. Ayrıca ikinci el aracın çalıntı, rehinli veya hacizli olması gibi sürprizlerle karşılaşma ihtimalini ortadan kaldırıyoruz.
 • Geniş yetkili satıcı ve servis ağı sayesinde, ekspertizli ve garantili ikinci el araçlara kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.
 • Beğendiğiniz araçla test sürüşüne çıkarak, içiniz rahat şekilde kararınızdan emin oluyorsunuz.
 • İkinciel araçlar için sunduğumuz garanti ve yol yardım hizmetleri sayesinde güvenle yolculuk yapıyorsunuz.
 • Bankaya gitmeye gerek kalmadan, uygun geri ödeme koşulları ile araç kredisi kullanıyorsunuz. Başvuru ve kredilendirme süreci, sizin yerinize doğrudan yetkili satıcımız tarafından takip ediliyor.
 • Siz sadece karar veriyorsunuz. Aracınızın noter satışı, devir ve ruhsat işlemleri yetkili satıcımız tarafından takip ediliyor. İşlemler sizin zahmetinize gerek kalmadan bitiriliyor.
 • Web sitemize üye olarak, beğendiğiniz araçları takip listenize ekleyebiliyor, aradığınız marka/model ikinci el araç herhangi bir yetkili satıcımızın stoğuna girdiğinde bizden mesaj alıyor ve kampanyalardan ilk siz haberdar oluyorsunuz.Her marka ve model; binek, ticari; dizel, manuel; otomatik vb., aradığınız tüm ikinci el araçlar kalite ve güvenle FordİkinciEl’ de buluşuyor.

Her Marka Araç FordİkinciEl’ de

Tüm segmentlerde sunduğu geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’ nin lider firması Ford Otosan, aynı çeşitliliği 2. el araba hizmetlerinde de siz müşterilerimize yaşatıyor. Satılık otomobil, satılık kamyonet, satılık van, satılık minibüs.. Aradığınız ikinci el araba, hangi segment, hangi marka olursa olsun; tüm araba markaları FordİkinciEl’ de kendine yer buluyor ve siz müşterilerimizin beğenisine sunuluyor.

Elinizde ikinci el otomobil, ikinci el kamyonet, ikinci el van veya ikinci el minibüs mü var? Satılık arabanızı elden çıkarmak için, oto galeri veya oto pazarlarında zahmet çekmenize ve zaman harcamanıza gerek yok. Elinizdeki 2. el araba, FordİkinciEl yetkili satıcılarında, FordİkinciEl uzmanlığı ve şeffaflığıyla değerlendiriliyor. İster ikinci el arabanızı, 0 km bir Ford’ la; ister başka bir ikinci el araba ile takas edin. Tercih sizin.

İkinci el araba mı arıyorsunuz? Geniş seçenekler arasından tercihinizi yaptıktan sonra, gerisini uzman ikinci el kadromuza bırakıyorsunuz. Aracınızın, devir, ruhsat, noter satış, kasko ve trafik sigortası işlemleri, FordİkinciEl yetkili satıcılarındaki uzman kadrolar tarafından takip ediliyor. Sizin zahmetinize gerek kalmadan, aracınız size teslim ediliyor. FordİkinciEl kapsamında;

 • Türkiye’ nin lider markasının sunduğu kaliteli ve güvenilir ikinci el araba hizmetleri sayesinde, her marka ikinci el arabaya kolaylıkla sahip oluyorsunuz.
 • Elinizdeki satılık araba her ne marka olursa olsun, içiniz rahat olarak FordİkinciEl yetkili satıcılarında değerlendiriyorsunuz; takas opsiyonlarından faydalanıyorsunuz.
 • Zahmet çekmiyorsunuz. Yetkili satıcılarımızdaki uzman kadrolarımız, sizin yerinize, noter satış, ruhsat, devir, trafik sigortası ve kasko işlemlerini yürütüyor..

İkinci el otomobil, ikinci el 4×4, ikinci el minibüs, ikinci el van, ikinci el kamyonet..Benzinli, dizel, manuel, otomatik satılık araba.. Tüm araba markaları FordİkinciEl kalitesi ve güvencesiyle sizlerle buluşuyor.

http://www.fordikinciel.com/