Fiat Dukato’yla Ticarete Aylık 1.048 TL Taksitle Başlayın

Ducato’yla ticaret akıllı iştir.

İdeal yükleme yüksekliğiyle doldurması-boşaltması kolay. Yükü sırtlar, yakıtı koklar! Üstelik 5 ayrı hacimde kapalı kasa, 4 ayrı boyutta açık kasa kamyonet seçeneği ve cazip takas fırsatlarıyla Fiat Ducato sizi Fiat showroom’larında bekliyor.

Tabloda yer alan bilgiler 2016 model 0 km FIAT Ducato modeli için geçerlidir. Kredi kampanyası nakit indirimden faydalanılması durumunda kullanılamaz. Tablodaki taksit tutarları ticari kullandırıma örnektir. Tablodaki maliyet oranlarına, tüm yasal vergi/fonlar ve ticari kullandırımlı kredilerde 690 TL olan kredi tahsis ücreti dahildir. Tahsis ücreti kredi tutarına dahil değildir. Hususi kullandırımlı krediler için yetkili FIAT bayisi ile görüşebilirsiniz. FIAT ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi www.kocfiatkredi.com.tr’dedir.

Kampanya, 2016 model yılı 0 km Ducato araçlarda 2-30 Haziran 2017 tarihleri arasında ticari amaçlı kredilerde Koç Fiat Kredi’de geçerli olup aylık maliyet %1,11, yıllık maliyet %16,21’dir. Maliyet oranlarına, tüm yasal vergi/fonlar, ticari kullandırımlı kredilerde 690 TL olan kredi tahsis ücreti dahildir. Tahsis ücreti kredi tutarına dahil değildir. Fiat Ducato, 3,5 ton sınıfı hafif ticari araçlar içinde 15 m3 panelvan gövdeli modeller arasında, tam yüklü ağırlığıyla yürür vaziyetteki ağırlığı arasındaki fark en yüksek olan araçtır.

4.0