Peugeot 208 Ayda 400 TL den Başlayan Taksitlerle

peugeot208-kampanya

Peugeot 208 Ayda 400 TL den Başlayan Taksitlerle

Yeni Nesil Tasarım: 

208’in en önemli özelliği yepyeni bir sürüş deneyimi sunması. Farklı sürüş pozisyonu, alçak konumlandırılmış direksiyonu, göz hizasındaki gösterge paneli ve bunların yanında gövde yapısı, çevikliği artırırken diğer bir taraftan da sürüş kolaylığı sağlıyor. Yeni 208’de yakıt tüketimi ve CO2 emisyonlarının azaltılması için detaylı bir ağırlık azaltma çalışması da yapıldı.

Üstün Koruma:

208 tasarımıyla şaşırtıyor, performansıyla beğeni kazanıyor ve üstün güvenlik  özellikleri ile ikna ediyor. Daha kompakt ve daha hafif yeni 208’de, Peugeot  mühendisleri aracın pasif güvenliğini artırmak amacıyla ağırlığın azaltılması  konusunda yoğun olarak çalıştılar. Çok sayıda sürüş ve yardım sistemlerinin kullanımıyla, güvenlik ve konfor seviyesi önemli ölçüde artırıldı. Mükemmel bir  yol tutuş sergileyen 208’in güvenlik donanım paketi, hava yastıkları, aktif ayak dayama sistemi ve muhtemel bir çarpışmanın yolcular üzerindeki etkilerini sınırlayan katlanabilir direksiyon kolonu ile tamamladı.

AYDA 400 TL TAKSİTLE 37.900 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA!

Gerçek sürüş keyfi Peugeot 208, şimdi Mart Ayı’na özel fırsatlarla Peugeot Yetkili Satıcıları’nda. Mart bitmeden siz de bir Peugeot Yetkili Satıcısı’na gelin, Peugeot 208 ile yola zevkle çıkın, karlı çıkın.

SON GÜN 31 MART!

http://www.peugeot.com.tr/kesfet/208/hb/p=mart-kampanyasi/