Peugeot 208 GTI

peugeot 208 gti

Yeni Peugeot 208 GTI

Dış Tasarım:

208 GTi, GTi efsanesine modernlik kazandırıyor. Kırmızı vurgular ve parlayan krom, dış tasarımı ön plana çıkararak enerji katıyor. Kroma işlenmiş kırmızı Peugeot yazısı motor kapağını ve radyatör ızgarasını süslüyor. Üstelik radyatör ızgarası üç boyutlu damalı deseniyle dikkat çekiyor. Bu desen LED’ler ile donatılmış yeni farları daha güçlendiriyor. Göstergelerde de kullanılan flat guide (LED) teknolojisi 208 GTi’ye benzersiz bir aydınlatma kabiliyeti ve çarpıcı bir kedi gözü görünümü veriyor. Bu yeni modelin şık çizgilerini devam ettiren arka spoilerin 208 GTi’ye katkısını anlatmaya sözcükler yetmez. Yerlerinize geçin, hazır olun ve pedala basın!

İç Tasarım:

Krom ışıltılarla vurgulanmış modern iç tasarımda her çizgiyi, kıvrımı ve köşeyi kırmızı tonlar dolduruyor. 205 GTi’ye gösterilen bu incelikli saygı, kimilerinde mutlu hatıraları canlandırırken kimilerinden de yeni tutkunlar yaratacak.

Kişiselleştirme:

Üç Özel jant modeli ve birçok kişiselleştirilmiş stiker hakkında bilgi edinin. Kaputu ve tavanı sportif, damalı desenle süsleyin ve radyatör ızgarasında kendi renklerinizi kulanın.

http://www.peugeot.com.tr/kesfet/208/gti/